Menu

Szybki start V-Ray dla Maya

Zastanawiasz się jak rozpocząć pracę w Maya z V-Ray? Zobacz krótkie filmiki, które pomogą Ci rozpocząć pracę! 


Szybki start V-Ray dla Maya od Chaos group

Chaos Group pragnie przedstawić Wam serię bardzo konkretnych tutoriali dla osób zaczynających swoją pracę w V-Ray dla Maya. Dzięki temu Wasza praca będzie szybsza i pewniejsza.

Producent zapewnia, że po takim kursie każdy będzie mógł błyskawicznie tworzyć super realistycznie wyglądające rendery. Zapraszam do początku, czyli jak zacząć prace w V-Ray pod Maya.


Rozpoczęcie pracy w V-Ray dla Maya 

W tym filmie autor pokazuje jak stworzyć kamery, oświetlić scenę, użyć Chaos Cosmos (istniejącej obszernej biblioteki zasobów gotowych do renderowanie), dodać realizmu do renderów i optymalnie skonfigurować V-Ray pod Maya.Praca z materiałami w V-Ray dla Maya

Podążaj za tym samouczkiem, aby dowiedzieć się, jakie są niezbędne kroki podczas aplikowania materiałów do swojej sceny. Pokażemy Ci, jak łatwo możesz tworzyć i modyfikować materiały w V-Ray dla Maya. Dodatkowo, pokażemy, jak możesz wykorzystać Chaos Cosmos, obszerną bibliotekę gotowych do renderowania materiałów, aby nadać odcienie swojej scenie w zaledwie kilka kliknięć.Jak oświetlać swoje sceny w V-Ray dla Maya? 

Obejrzyj, aby dowiedzieć się, jak możesz wykorzystać V-Ray dla Maya do oświetlania swoich scen. Omawiamy różne podejścia, z których możesz wybierać, w tym procedurę oświetlenia V-Ray Sun and Sky, oświetlenie oparte na obrazach oraz oświetlenie sztuczne. Dodatkowo, zobaczysz jak łatwo dostroić oświetlenie bez konieczności ponownego renderowania przy użyciu funkcji Light Mix.
autor: Anetta Hauzer | PCC Polska