Menu

Szkolenia z oprogramowania Maya – solidny start w tajniki 3D artu i animacji

W ostatnim czasie rozszerzyliśmy naszą ofertę edukacyjną dot. oprogramowania Maya..Aby poznać środowisko 3D programu tak rozbudowanego i skrywającego wiele cennych narzędzi jak Autodesk Maya, warto zwrócić się o pomoc do osób, które w tymże programie pracują i znają go jak własną kieszeń.

Ważną rzeczą jest również świadomość pod co projektujemy. Każda branża skrywa wiele tajników, które warto uwzględnić, gdy zaczynamy tworzyć grafikę 3D.

My znamy te tajniki. Nasi specjaliści regularnie dokształcają się i uczęszczają na różnego rodzaju wydarzenia branżowe (często zamknięte). Przyświeca im jeden cel: wzbogacić i doprecyzować swoją wiedzę tylko po to by przekazać ją później Tobie.

Nasz pakiet szkoleń z Autodesk Maya zawiera pełną gamę zagadnień, w której zapoznasz się nie tylko z samym programem jak w przypadku szkolenia z podstaw, ale również masz możliwość przejść przez wyspecjalizowane ścieżki rozwoju w każdym głównym aspekcie wykorzystania tego programu.

Nasze szkolenia w tematyce Maya ułożone są niezależnie od siebie w taki sposób, by każdy mógł wybrać swoją ścieżkę rozwoju. Ponadto nie kolidują ze sobą i każde z nich posiada unikalną dawkę wiedzy, dzięki której otrzymasz solidny start w drążeniu tajemnic 3D artu i animacji.

Ponadto aby poszerzyć swoje umiejętności zapraszamy do korzystania z naszych konsultacji dot. oprogramowania Maya. Podsumowaniem Twojej wiedzy może być wzięcie udziału w egzaminie podczas Dni Certyfikacji i otrzymanie Certyfikatu Autodesk na poziomie User lub Professional.


Lista naszych obecnych tematów szkoleń dotyczących oprogramowania Maya:

Szkolenie Maya podstawy

Szkolenie Maya – Podstawy

Dzięki temu szkoleniu zostaniesz odpowiednio wprowadzony w interfejs Maya, oraz spróbujesz każdego aspektu pracy w tej dziedzinie, dzięki czemu łatwiej Ci będzie podjąć decyzję którą ścieżkę rozwoju obrać w przyszłości.

W cenie certyfikat Autodesk ukończenia szkolenia.

Szkolenie Maya Topologia

Szkolenie Maya – Topologia

Na tym szkoleniu dowiesz się wielu ciekawostek na temat tworzenia siatki obiektów z myślą o wiodących branżach jak gry, czy wizualizacje. Poznasz wiele doskonałych narzędzi do modyfikacji siatki obiektów, oraz tworzeniu nowych obiektów na podstawie różnego rodzaju referencji.

W cenie certyfikat Autodesk ukończenia szkolenia.

Szkolenie Maya UV i bitmapy

Szkolenie Maya – Rozkładanie UV i tworzenie bitmap

Chcesz dowiedzieć się jakim cudem z paru kwadratów i krzywego cylindra zrobić całkiem fajne drzewo? Może nurtują Cię tajniki prawidłowego rozłożenia UV mapy postaci w taki sposób żeby wszystko zmieścić na jednej bitmapie? To właśnie dzięki temu szkoleniu dowiesz się wielu niuansów w tej bardzo pracochłonnej części grafiki 3D.

W cenie certyfikat Autodesk ukończenia szkolenia.

Szkolenie-Maya-riggowanie

Szkolenie Maya – Riggowanie Postaci

Jedno z najbardziej delikatnych i skomplikowanych zagadnień w świecie animacji. Aby móc efektywnie animować, trzeba wpierw stworzyć odpowiednie kontrolery, które pozwolą poprowadzić nasza postać w przestrzeni wedle naszych oczekiwań. Daj sobie pomóc i wyjaśnić to niezwykle fascynujące zagadnienie.

W cenie certyfikat Autodesk ukończenia szkolenia.

Szkolenie-Maya-animacje

Szkolenie Maya – Animacje

Animator to człowiek stojący na pograniczu inżyniera i artysty. Aby zrozumieć animację, trzeba mieć do tego fundamentalne podstawy. Nasza firma zajmuje się zarówno przekazaniem tych podstaw jak i samych technikaliów tworzenia animacji w programie Maya. U nas dowiesz się czym jest krzywa animacyjna i jak prawidłowo nią władać, oraz jakich narzędzi używać w programie Maya, aby jak najszybciej i najwygodniej zmieniać parametry krzywych animacyjnych.

W cenie certyfikat Autodesk ukończenia szkolenia.

Autor: PCC Polska/ Patryk Konieczny