Menu

Czy wersja V-Ray dla Maya działa również w 3ds Max i Sketchup?Kategoria: Grafika 3D, Tagi: , , ,

Czy jeżeli zakupię wersję silnika V-Ray dla Maya będę mógł korzystać z niego również w 3ds Max lub SketchUp, czy muszę kupić odpowiednią wersję do danego programu?

Aktualnie pracuję na Blenderze i mógłbym wykorzystać ten silnik w pracy – a przyszłościowo chciałbym zakupić któryś z programów Maya bądź 3ds Max (jeszcze nie ma decyzji ) – szkoda by było ponownie kupować V-Raya.

Nasza odpowiedź

Przy zakupie V-Ray musi się Pan od razu określić z jakim oprogramowaniem będzie on pracować. Takie są wymogi producenta. Nie można kupić pod 3ds Max i używać go np. pod Maya lub SketchUp. Klucz (dongl) do V-Ray jest programowany pod konkretny program z którym będzie pracował.

Masz pytanie?

Oferujemy wsparcie techniczne dla użytkowników oprogramowania Autodesk. Wsparcia udzielają certyfikowani przez firmę Autodesk pracownicy działu technicznego. Więcej na ten temat wsparcia technicznego Autodesk »

Zamów newsletter


Bądź na bieżąco! Zamów nasz biuletyn branżowy – dwa razy w miesiącu prześlemy informacje z branży oraz szczegóły naszych promocji. Bez spamu. Z możliwością rezygnacji.