Menu

Sprawdź zmiany w licencjonowaniu Corona i V-Ray oraz nowe produkty Enscape i Vantage

Chaos Group wprowadził nowe produkty do swojego portfolio oraz istotne zmiany w sposobie licencjonowaniu Corona i V-Ray.


Chaos Group – ważne zmiany dla użytkowników produktów

Wraz z nadejściem okresu wakacyjnego producent popularnych silników renderujacych dla architektów, wiuzalizatorów i animatorów wprowadził kilka istotnych zmian w swoich produktach. Niektóre moga Cię zaskoczyć. Przeczytaj poniższy artykuł aby być na bieżąco.


Zmiany w licencjonowaniu silników renderujących Corona i V-Ray

Najważniejsza dla nas zmianą jest auto-odnawialność Corony i V-Ray. To znaczy, że jeśli 30 dni przed końcem licencji nie zgłosicie Państwo do PCC Polska z informacją o chęci wyłączenia subskrypcji Corona lub V-Ray to te produkty automatycznie się odnowią na kolejny rok, co pociągnie za sobą automatycznie wystawienie faktury.

Co istotne: automatyczne odnowienia dotyczą wszystkich zakupionych wersji (Solo i Premium), ale auto-odnowienia nastąpią zawsze do wersji Premium. Nawet jeśli pierwotnie została zakupiona wersja Solo.

Wobec tego bardzo proszę śledzić maile z przypomnieniami od PCC Polska i sprawdzić ważność swoich kontraktów na Coronę i V-Ray, aby zawczasu odpowienio zareagować.


v-ray-chaos-zmiany w licencjonowaniu


Nowe produkty Chaos do tworzenia szybkich wizualizacji

Portfolio Chaos Group powiększyło się o dwa produkty, które można zakupić teraz jako dodatkowe pluginy rozszerzające możliwości renderowania. Są to Enscape i Vantage.

Do czego służy Enscape?

Jest to program do wizualizacji architektonicznych w czasie rzeczywistym. Działa jako wtyczka dla popularnych programów do projektowania architektonicznego, takich jak RevitSketchUp, Rhinoceros, ArchiCAD czy Vectorworks.

Narzędzie Enscape służy do tworzenia:

  • wirtualnych spacerów,
  • animacji,
  • obrazów
  • filmów

Prezentuj projekty architektoniczne w bardzo realistyczny sposób. Enscape jest stosowany przede wszystkim w branży architektonicznej, inżynierii i budownictwie.


Do czego służy Chaos Vantage?

Chaos Vantsge to wtyczka rozszerzająca możliwości V-Ray. Jeszcze niedawno Chaos Vantage zawarty był w ramach subskrypcji w pakiecie V-Ray Premium i V-Ray Enterprise. Teraz dla nowych subskrybentów Vantage dostępny jest jedynie jako osobna subskrypcja.

Chaos Vantage to rozszerzenie Projektu Lavina cieszące się coraz większą popularnością. Vantage służy do szybkiego renderingu 3D w czasie rzeczywistym.  Wykorzystuje modele stworzone przez Nas w najbardziej popularnych programach jak 3ds MaxRevitSketchUp, Rhino czy Cinema 4D.


Autor: Anetta Hauzer | PCC Polska