Menu

3ds Max & Corona – seria 12 video-tutoriali od PCC Polska i Will Be Studio

Zamykamy pierwszą serię videotutoriali, w której znalazło sie aż dwanaście filmów dla osób tworzących w 3ds Max i Corona. Sprawdź czy nie pominąłeś lekcji!


Co miesiac, przez okragły rok, na naszych stronach Amadeusz Bożemski z Will Be Studio dzielił się z Wami swoją wiedzą na temat modelowania wnętrz i architektury. Opierając się na pracy w programie 3ds Max oraz silniku renderującym Corona mogliście poznać m.in.: tipy dla grafików pracujących przy tworzeniu wizualizacji, konceptów wnętrz, wizualizacji deweloperskich oraz podpowiedzi skąd brać modele czy inspiracje. Mamy nadzieję, że przyjemnie się je oglądało, a same wskazówki były dla Was przydatne.

12 odcinkiem z serii 3ds Max + Corona na temat modelowania budynku i małej architektury kończymy tę roczną serię filmów, które wprowadzają użytkowników do świata 3ds Max’a i silnika renderującego Corona.
Kliknij poniżej aby zobaczyć ten 3ds max tutorial.Tematy tutoriali 3ds Max + Corona – 12 lekcji

Poniżej pełna lista video-tutoriali, które przygotowaliśmy w cyklu dla architektów wnętrz i wizualizatorów. W każdym tutorialu 3ds Max znajdziesz dużo cenych informacji i podpowiedzi. Zerknij na nie, może akurat któryś z nich Ci się przyda w codziennej pracy albo po prostu do podrasowania aktualnego konceptu dla klienta.

LEKCJA 1: Środowisko pracy

LEKCJA 2: Optymalizacja stanowiska pracy

LEKCJA 3: Modyfikatory w modelowaniu wnętrza

LEKCJA 4: Modelowanie sceny i teksturowanie

LEKCJA 5: Oświetlenie sceny

LEKCJA 6: Ujecie typu close-up 

LEKCJA 7: Inspiracje do tworzenia wizualizacji

LEKCJA 8: Modelowanie wnętrza – speedmodeling

LEKCJA 9: Modelowanie bombek i choinki 

LEKCJA 10: Modelowanie terenu zewnętrznego

LEKCJA 11: Niebo, czyli HDRI i Corona Sun

LEKCJA 12: Modelowanie budynku i małej architektury wokół

Jeżeli nie widziałeś jeszcze filmów z tej serii – zobacz naszą pełną playlistę KURS 3DS MAX + CORONA utworzoną na Youtube zawierajcą wszystkie 12 odcinków!

Spodobała Ci się ta seria i chciałbyś więcej takich materiałów? Zostaw komentarz na YT i subskrybuj nasz kanał, a postaramy przygotować dla kolejne ciekawe materiały, które pomogą Wam w pracy!

Autor: Michał Chmielewicz | PCC Polska