Uruchom produkty Autodesk z rodziny Flame na platformie chmury Amazon Web Service!Opublikowane: 20 kw. / 2022 Kategoria: Aktualności, Tagi: ,

Rodzina produktów Autodesk Flame działa teraz na Amazon Web Services (AWS).


Autodesk Flame

Flame on the cloud debiutuje w aktualizacji Autodesk Flame, Flare i Flame Assist, wraz z ulepszonymi przepływami pracy z HDR i animacją.


Uruchamianie Flame Family w chmurze 13 kwietnia 2022 r. firma Autodesk ogłosiła, że klienci mogą uruchamiać produkty z rodziny Flame na platformie chmury Amazon Web Service (AWS). Dzięki Flame w chmurze klienci mogą korzystać ze skalowalnego, bezpiecznego środowiska z szerokim wyborem usług obliczeniowych i przechowywania danych.


„W ramach naszych nieustających wysiłków na rzecz wspierania opartego na chmurze ekosystemu produkcyjnego dla branży mediów i rozrywki, nasz zespół inżynierów ściśle współpracował z AWS i integratorami systemów, aby zapewnić artystom alternatywę dla pracy z Flamem za pośrednictwem lokalnych stacji roboczych” – powiedział Steve. McNeill, dyrektor ds. inżynierii w firmie Autodesk. „Artyści mogą teraz korzystać z Flame’a w chmurze AWS, pomagając zespołom w skalowaniu pojemności w trudnych czasach bez konieczności zakupu dodatkowego sprzętu. Praca w chmurze dodatkowo wspiera bezproblemową współpracę ze zdalnymi artystami, ponieważ rozproszone po całym świecie zespoły mają za zadanie zarządzać coraz bardziej złożonymi produkcjami”.

Aktualizacje w wydaniu Flame obejmują:

Flame on AWS: Rodzina produktów Autodesk Flame w chmurze AWS. Artyści mogą łączyć się z Flame za pomocą rozwiązań takich jak oprogramowanie pulpitu zdalnego Teradici® CAS przy użyciu technologii PCoIP®. Równolegle rozproszone rozwiązania do przechowywania plików zbudowane z WEKA, umożliwiają artystom bezpieczne przechowywanie i odtwarzanie ujęć w czasie rzeczywistym.

Ulepszony edytor animacji: Przeprojektowany panel edytora animacji zapewnia artystom wzbogacony przepływ pracy do manipulowania krzywymi. Bardziej intuicyjne kadrowanie i filtrowanie krzywych, udoskonalenia dostrajające wybór punktów na złożonych wykresach oraz uproszczona terminologia w rozwijanych menu i przyciskach.

Ulepszony interfejs użytkownika HDR: Aby obsłużyć rosnące zapotrzebowanie na przepływy pracy HDR, nowe ustawienie optymalizuje interfejs użytkownika (UI) Flame’a na monitorach HDR, pozwalając artystom korzystającym z lokalnych stacji roboczych na dokładne przeglądanie i manipulowanie obrazami. Artyści mogą teraz oglądać obraz i interfejs tła razem w wierności HDR na monitorach obsługujących HDR.

Wsparcie Apple M Series: Kompatybilność z urządzeniami Apple M Series za pośrednictwem Rosetta 2 oferuje nowe opcje sprzętowe i lepszą wydajność dla artystów.

Więcej możliwości: Artyści mogą uruchomić rodzinę produktów Autodesk Flame w Rocky Linux 8.5 i cieszyć się zaktualizowanymi formatami RAW z kamer, takimi jak RED, Blackmagic RAW i Sony X-OCN z kamer VENICE 2 6K i 8K.

Najnowsza aktualizacja Flame, Flare i Flame Assist jest teraz dostępna bez dodatkowych kosztów dla subskrybentów Flame Family.


Chcesz wiedzieć więcej? Zapytaj nas!