Menu

Nowe produkty w naszym sklepie on-line

Pod koniec kwietnia w naszej ofercie on-line pojawiły się nowe pozycje produktowe dotyczące sprzętu dedykowanego inżynierom CAD, projektantom 3D i grafikom 3D.


Nowy sprzęt w sklepie on-line PCC Polska

Serdecznie zapraszamy osoby poszukujące odpowiedniego sprzętu do swojego oprogramowania CAD i 3D do zapoznania się z naszymi propozycjami stacji roboczych oraz dedykowanych monitorów do zakupienia on-line poprzez nasz sklep. Oprócz standardowych stacji do samodzielnej konfiguracji z kartą graficzną dla każdego modelu przedstawiliśmy też naszą polecaną konfigurację.


HP Z240 – przystępna cena, stabilne działanie i niezawodność

hpZ240

Stacja robocza polecana do większości prac 3D w programach Inventor, 3ds max, AutoCAD i programach opartych na AutoCAD ( np.  AutoCAD Mechanical, AutoCAD Electrical, AutoCAD Architecture, AutoCAD MEP, Autodesk Civil 3D), a także Vault, Navisworks, Fusion 360, Configurator 360, Process Analysis 360.

Zobacz na sklepie >>


HP Z440 – Najszybsza jednoprocesorowa stacja robocza z kartą grafiki Quadro M4000

HP Z440

Nasza polecana konfiguracja do zaawansowanych prac w programie Inventor, pracy na dużych zespołach, zawiera kartę grafiki Quadro M4000. Nadaje się dla wymagających projektantów i konstruktorów, jak również dla użytkowników pracujących z grafiką 3D. Stacja HP Z440 zapewnia wydajną pracę, stabilne działanie programów i praktycznie bezobsługową pracę.

Zobacz na sklepie >>


Monitory dla Ciebie

monitoryHP

Monitory HP klasy CAD, dzięki wąskiej ramce 3mm doskonale sprawdzają się w pracy na 2 monitorach ustawionych obok siebie. W naszej ofercie mamy obecnie kilkanaście propozycji monitorów o różnorodnych wielkościach: od 22” do 34”, które pozwolą wybrać odpowiedni obszar roboczy dla każdego projektanta.

Zobacz na sklepie >>Pamiętaj:

jeśli nie ma na sklepie produktu o wybranych przez Ciebie parametrach skontaktuj się z nami opisując swoje potrzeby – postaramy się znaleźć satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.