Menu

Innowacyjność w zasięgu ręki – konferencja „INNOWACJE 4.0 – Przyszłość Tworzenia” w Warszawie

Konferencja Autodesk Innowacje 4.0 warszawa

Kategoria: Aktualności, Tagi: , , ,

Konferencja „INNOWACJE 4.0 – Przyszłość Tworzenia” to obowiązkowe wydarzenie dla wszystkich z branży mechanicznej, który chcą rozwinąć swój biznes i postawić na innowacyjność w firmie. Zarejestruj się, aby dowiedzieć się jak zwiększyć konkurencyjność swojej firmy.


Konferencja Autodesk Innowacje 4.0

Nowoczesne rozwiązania dla przemysłu, digitalizacja pracy oraz procesy i technologie, które pozwalają firmom być coraz bardziej innowacyjnymi, takie jak Generative Design, Additive Manufacturing czy Fusion 360, to tematy które będą poruszane podczas całego dnia. Uczestnicy konferencji dowiedzą się jak sprostać obecnym wymaganiom rynkowym oraz jak przygotować się na stale zmieniającą się wizję przyszłości. Powiemy nie tylko o perspektywie kilku najbliższych lat, ale także jak zabezpieczyć swoją dalszą przyszłość.

Konferencja odbędzie się 4 czerwca br. w Warszawie, w pięknym Centrum Konferencyjnym POLIN.
Możesz zarejestrować się teraz przechodząc do strony organizatora >>>

 


Do kogo skierowana jest konferencja Innowacje 4.0?

Konferencja jest przeznaczona dla osób, które związane są z polskim przemysłem i mają bezpośrednie przełożenie na rozwój produktów i procesów produkcyjnych w firmach. Osoby z działów projektowych, produkcyjnych, zarządzania rozwojem, finansowych oraz sprzedaży znajdą tu wiele interesujących informacji przydatnych w codziennej pracy. Już jesteś zainteresowany? Dołącz do konferencji!

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji Innowacje 4.0?

Celem konferencji jest dostarczenie inspiracji, strategii i narzędzi do wzmocnienia przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw. Jest to także okazja do spotkania się z przedstawicielami branży i wymiany poglądów, doświadczeń, a także zdobycia nowych kontaktów biznesowych i nawiązania współpracy. To także:

  • Spotkanie z innymi przedstawicielami branży – świetna okazja do networkingu;
  • Mnóstwo informacji dotyczących innowacji – prelekcje, warsztaty, wystawy;
  • Okazja do uzyskania bezpośrednio informacji o możliwościach pozyskania środków na innowacje (prelekcja Agencji Rozwoju Przemysłu);
  • Możliwość wypróbowania narzędzi przyśpieszających innowacje (wystawa: stoiska partnerskie i sponsorskie);
  • Zwiedzanie Muzeum POLIN z przewodnikiem.

W programie przewidziane są także 3 ścieżki tematyczne:

  • Techniczna – Życie Produktu i Przyszłość Wytwarzania – dla osób związanych bezpośrednio z tworzeniem i zarządzaniem działami produkcji, projektowymi i rozwoju;
  • Dla kadry zarządzającej – Innovation Workshop (2 części) – dla osób zarządzających firmami, dyrektorów oraz managerów działów sprzedaży, marketingu, rozwoju i innych działów wspomagających funkcjonowanie i rozwój przedsiębiorstw;
  • Dla kadry zarządzającej – Win More Bids Connect people, processes and data – dla osób zarządzających firmami, dyrektorów oraz managerów działów sprzedaży, marketingu, rozwoju i innych działów wspomagających funkcjonowanie i rozwój przedsiębiorstw.

Sesje tematyczne to przede wszystkim kopalnia wiedzy najnowszych trendów od praktyków, spotkania i wymiana doświadczeń z lokalnymi i międzynarodowymi ekspertami z branży przemysłowej oraz networking, a także przykłady innowacyjnych wdrożeń rozwiązań Przemysłu 4.0 i cyfryzacji w innych przedsiębiorstwach. Więcej o sesjach tematycznych i programie konferencji „Innowacje 4.0 – Przyszłość tworzenia”. Zapraszamy do spotkania się z nami w Warszawie!

Zarejestruj się jeszcze dziś – przejdź do strony konferencji >>>