Menu

PCC Polska największym dostawcą produktów Autodesk w branży M&EKategoria: Aktualności, Tagi: , , ,

PCC Polska potrójnie nagrodzona za wybitne osiągnięcia w dziedzinie dostarczania i wdrażania rozwiązań dla branży grafiki, wizualizacji i animacji 3D w Polsce.


W dniach 12-14 maja bieżącego roku w Kopenhadze odbyło się międzynarodowe spotkanie partnerów Autodesk podsumowujące rok 2013. W wydarzeniu brali udział wszyscy Autoryzowani dostawcy produktów Autodesk dla branż Film&TV, Gier oraz Projektowania dla Mediów z całego regionu EMEA (Europa, Środkowy Wschód i Afryka).


Już trzeci rok z rzędu firma PCC Polska otrzymała nagrodę dla najlepszego partnera Autodesk w branży Media&Entertainment w Polsce.

PCC-Polska-Best-Reseller

Jednocześnie nagrodzeni zostaliśmy za wyróżniające się wyniki oraz największy wzrost sprzedaży do nowych klientów w branży Media&Entertainment w regionie Polski, Czech i Słowacji.

oustandingPerformance   Reseller_highestGrowth
 

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym kontrahentom i  klientom za wieloletnią współpracę oraz zaufanie, którym nas obdarzyliście. Naszym klientom zawsze staramy się świadczyć usługi doradcze, wdrożeniowe oraz pomoc techniczną na najwyższym poziomie.

Źródło/ Autor: PCC Polska


Zamów newsletter


Bądź na bieżąco! Zamów nasz biuletyn branżowy – raz w miesiącu prześlemy informacje z branży oraz szczegóły naszych promocji. Bez spamu. Z możliwością rezygnacji.


[easy_contact_forms fid=13]