Menu

„Przyszłość tworzenia 2.0” – lepszego 15-lecia PCC Polska nie mogliśmy sobie wymarzyć!

17 października br. we Wrocławiu odbyła się konferencja „Przyszłość tworzenia 2.0”. Interdyscyplinarne wydarzenie zbiegło się z 15-leciem założenia firmy PCC Polska. Jak minął ten magiczny dzień?

„Przyszłość tworzenia 2.0” – co to był za dzień!

Konferencja „Przyszłość tworzenia 2.0” była wyjątkowym wydarzeniem. Podziękowaniem, za owocne 15 lat wspólnej pracy z ponad 3 tysiącami klientów oraz ukłonem w stronę ich pracy i pomysłowości. Na przestrzeni lat pracowaliśmy z klientami, obserwowaliśmy ich rozwój oraz realizacje najśmielszych pomysłów. Bo właśnie na styku oprogramowania Autodesk i idei projektanta dzieje się magia – magia tworzenia. Ta refleksja towarzyszyła nam podczas całego wydarzenia.

Konferencja podzielona została na:

  • 3 ścieżki tematyczne: gamedev (dla twórców gier i animacji oraz artystów 3D), wizualizacje (dla architektów i projektantów wnętrz) oraz mechanika (dla konstruktorów, inżynierów i projektantów),
  • 4 bloki warsztatowe.

Na seminariach, przygotowanych przez polskich i zagranicznych prelegentów, można było posłuchać o trendach w projektowaniu, nowościach oprogramowania czy sztuczkach ułatwiających procesy projektowe. W czasie konferencji można było odwiedzić strefę wystawienniczą, w której można było zobaczyć pokazy możliwości sprzętu i porozmawiać z przedstawicielami m.in. 3Dconnexion, HP, ZMorph czy PCC Polska. Rozmowy w kuluarach sprzyjały networkingowi oraz poszerzaniu i systematyzowaniu wiedzy. Konferencja zakończyła się bankietowym lunchem oraz pysznym tortem z lampką szampana. Ideę magii tworzenia podkreślił występ iluzjonisty połączony z rozdaniem nagród takich jak: przenośne dyski, manipulator 3Dconnexion czy personalizowany wydruk 3D od ZMorph.

Dziękujemy naszym sponsorom, partnerom, którzy wspierali nasze wydarzenie ale przede wszystkim – uczestnikom!

Do zobaczenia za rok!

Przyszłość tworzenia 2.0


Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z konferencji: