Menu

Aktualizacja 3D Warehouse w SketchUp– sprawdź jak dużo szybciej znajdziesz to czego potrzebujesz.

Aktualziacja Warehaouse dla SketchUp. Zobacz co zostało dodane

Kategoria: Aktualności, Tagi: ,

3D Warehouse jest to największa na świecie darmowa biblioteka modeli 3D. Teraz możesz wyszukiwać modeli przy wykorzystaniu zdjęcia i wsparciu AI.


3D Warehouse for SketchUp – miliony modeli na wyciągnięcie ręki

3D Warehouse to platforma online z gotowymi modelami 3D, które można przeszukiwać i które płynnie współpracują z programem SketchUp. 3D Warehouse to ogromne źródło informacji i społeczność online dla każdego, kto tworzy lub używa modeli 3D, a szczególnie dla osób korzystających z SketchUp Go, SketchUp Pro oraz SketchUp Studio czyli projektantów i architektów wnętrz.

Oznacza to, że nie musisz wszystkiego wykonywać samodzielnie. Dostęp do 3D Warehouse jest bezpłatny od razu po zainstalowaniu oprogramowania SketchUp. Większość modeli nadaje się do użytku komercycjnego.

1. Znajdź dowolny model, jaki możesz sobie wyobrazić

Stwórz realistyczny obraz projektu dla swoich klientów, wyposażając swój model w produkty, które faktycznie można kupić. Przeglądaj setki katalogów producentów rzeczywistych produktów i pobieraj je bezpośrednio do modelu, aby uzyskać profesjonalne wykończenie. Dodatkowo 3D warechouse for SketchUp zawiera mnóstwo modeli takich jak rośliny, zwierzęta, sztuka, architektura, elektronika, jedzenie, środki transportu, rodzaj terenu i wiele innych.

Potrzebujesz idealnej kanapy, aby nadać kontekst swojemu projektowi w SketchUp? Dzięki 3D Warehouse możesz łatwo pobrać pliki w biblioteki dodać je do swojego projektu i kontynuować pracę twóczą. To duże skrócenie czasu pracy i znaczne uatrakcyjnienie wizualizacji w swoich projektach SketchUp. Korzystaj z filtrów takich jak kategorie, podkategorie, autor, tytuł, wielkość pliku, ilość polygonów czy data utworzenia.

Skorzystaj z blisko 5 milionów modeli i produktów, które możesz użyć. Pobieranie modelu jest intulicyjne i banalnie proste. Wybierz konkretny obiekt 3D > kliknij Download i zaznacz pożądany format.

trimble accout 3d warehouse models of products for download zip

 

2. Promuj swoje produkty

Masz produkt, który mógłby kupić architekt, projektant wnętrz lub stolarz? 3D Warehouse ma miliony użytkowników, którzy mogliby skorzystać z Twoich plików. Zwiększysz sprzedaż i świadomość marki, umieszczając swój produkt w blibiotece, tak jak 2.3 tysiąca marek. Dziel się swoimi modelami SketchUp ze społecznością i inspiruj innych. Co godzinę pobieranych jest średnio 66 tysięcy modeli.

Aby zacząć korzystanie z bilbioteki 3D Warehouse należy założyć konto lub użyć identyfikatora Trimble ID.

trimble accout 3d warehouse przykladowe marki


AI w 3D Warehouse – szybsze wyszukiwanie modeli 3D dla SketchUp

 

Świetna wiadomość dla architektów oraz projektantów wnętrz. 3DWarehouse zyskał zupełnie nową funkcję wyszukiwania – za pomocą sztucznej inteligencji, która przyspieszy Twój proces pozyskiwania komponentów i materiałów jak nigdy dotąd. Dzięki AI łatwiej jest znaleźć dokładnie to, czego szukasz w ogromnym magazynie modeli.

Jak to działa?

Wystarczy wrzucić dowolne zdjęcie do paska wyszukiwania 3D Warehouse, a wyszukiwarka oparta na sztucznej inteligencji zrobi resztę. 3D Warehouse nie ogranicza się już jedynie do wyszukiwania za pomocą słów kluczowych — wyszukiwanie obrazów eliminuje bariery językowe, aby wyłowić najlepsze modele z każdego zakątka świata. Zrób zdjęcie krzesła z wybranego sklepu lub wybierz gotowe z dowolnego sklepu internetowego i wrzuć swoją wizję do inteligentnej wyszukiwarki w zaktualizowanym SketchUp warehouse. Usiądź wygodnie i pozwól sztucznej inteligencji szybko przeszukać miliony gotowych modeli, aby znaleźć idealne dopasowania. Modele w 3D Warehouse obejmują rzeczywiste produkty od producentów.


Wyszukiwarka materiałów w 3D Warehouse

To nie koniec nowości – po aktualizacji jest również możliwość wyszukania materiałów. Można je filtrować i pobierać bezpośrednio z zakładki Materials tab w 3D Warehouse. Wystarczy wpisać nazwę materiału do paska wyszukiwania a 3D Warehouse zaproponuje próbki materiałów.

Zobacz jakie działa nowa wyszukiwarka materiałów warehouse


Łatwy dostęp do ulubionych modeli, gdziekolwiek pracujesz

Po zalogowaniu na dowolnym urządzeniu w SketchUp oraz uruchomieniu Galeriii 3D, cała wybrana przez Ciebie zawartość modeli, katalogów i kolekcji będzie dostępna do wykorzystania bezpośrednio w Twoim projekcie, co przyspieszy przepływ pracy.

zaloguj się na swoje konto na dowolnym urządzeniu i korzystaj szybko z wcześniej przygotowanych bibliotekAutor: Olga Furmaniak | PCC Polska