Menu

Aktualizacja 3D Warehouse w SketchUp– sprawdź jak dużo szybciej znajdziesz to czego potrzebujesz.

Aktualziacja Warehaouse dla SketchUp. Zobacz co zostało dodane

Kategoria: Aktualności, Tagi: ,

3D Warehouse jest to największa na świecie darmowa biblioteka modeli 3D w ostatnim czasie zostały wprowadzone aktualizacje. Teraz możesz wyszukiwać modeli przy wykorzystaniu zdjęcia i wsparciu AI.


Dużo szybciej wyszukaj modele 3D w SketchUp

3DWarehouse zyskał zupełnie nową funkcję wyszukiwania – za pomocą sztucznej inteligencji, która przyspieszy Twój proces pozyskiwania komponentów i materiałów jak nigdy dotąd.

Wystarczy wrzucić dowolne zdjęcie do paska wyszukiwania 3D Warehouse, a wyszukiwarka oparta na sztucznej inteligencji zrobi resztę. 3D Warehouse nie ogranicza się już jedynie do wyszukiwania za pomocą słów kluczowych — wyszukiwanie obrazów eliminuje bariery językowe, aby wyłowić najlepsze modele z każdego zakątka świata. Zrób zdjęcie krzesła z wybranego sklepu lub wybierz gotowe z dowolnego sklepu internetowego i wrzuć swoją wizję do inteligentnej wyszukiwarki w zaktualizowanym SketchUp warehouse. Usiądź wygodnie i pozwól sztucznej inteligencji szybko przeszukać miliony gotowych modeli, aby znaleźć idealne dopasowania. Modele w 3D Warehouse obejmują rzeczywiste produkty od producentów.


Wyszukiwarka materiałów w Warehouse

To nie koniec nowości – po aktualizacji jest również możliwość wyszukania materiałów, można je filtrować i pobierać bezpośrednio z zakładki Materials tab w 3D Warehouse. Wystarczy wpisać nazwę materiału do paska wyszukiwania a 3D Warehouse zaproponuje próbki materiałów.

Zobacz jakie działa nowa wyszukiwarka materiałów warehouse


Łatwy dostęp do ulubionych modeli, gdziekolwiek pracujesz

Po zalogowaniu na dowolnym urządzeniu w SketchUp oraz uruchomieniu Galeriii 3D, cała wybrana przez Ciebie zawartość modeli, katalogów i kolekcji będzie dostępna do wykorzystania bezpośrednio w Twoim projekcie, co przyspieszy przepływ pracy.

zaloguj się na swoje konto na dowolnym urządzeniu i korzystaj szybko z wcześniej przygotowanych bibliotekAutor: Olga Furmaniak | PCC Polska