Menu

Zwiększanie wydajności oprogramowania AutoCADKategoria: Aktualności, Tagi: , , , , ,

Wykorzystaj maksimum  możliwości z oprogramowania AutoCAD dzięki układom GPU NVIDIA QUADRO.


Czy wiesz, że pracując na stacjach  z układami GPU NVIDIA Quadro zamiast z grafiką zintegrowaną możesz nawet trzykrotnie zwiększyć wydajność oprogramowania AutoCAD? Oznacza  to sprawniejszą pracę, dokładniejsze  zagłębianie się w Swoje pomysły i jednocześnie szybsze kończenie zleconych  projektów.


Zwiększ wydajność swojego oprogramowania AutoCAD


Wykorzystaj karty Quadro K2000 pracując w AutoCAD 2014 do tworzenia średnio skomplikowanych złożeń oraz modeli o złożonej powierzchni. Popraw czas reakcji na przesunięcia, zbliżenia i zmiany w pracy z dokumentacją techniczną 2D.


Przetwarzanie nawet najbardziej złożonych danych z wyjątkową skalowalnością to zaleta 2 GB pamięci wbudowanej w karty Quadro K2000. Dzięki tak wysokiej wydajności kart graficznych można także bezproblemowo korzystać z wielu różnych aplikacji pakietu AutoCAD Design Suite – np. z 3ds Max, z którym nie radzą sobie układy zintegrowane.

nvidia

Unikalne funkcje zarządzania w Quadro


Zaawansowani użytkownicy oprogramowania AutoCAD mogą efektywnie korzystać z kilku monitorów dzięki unikalnej dla Quadro funkcji zarządzania pulpitem i aplikacjami – nView®.

nView to zestaw narzędzi, które umożliwiają sprawne skonfigurowanie kilku monitorów, zarządzanie szeregiem różnych pulpitów oraz równoległe otwieranie wielu okien i uruchamianie kilku aplikacji jednocześnie w celu osiągnięcia maksymalnej produktywności.


Do kluczowych funkcji nView należą:

  • Rozszerzony pasek zadań –Możesz rozciągnąć pasek zadań Windows na kilka wyświetlaczy, na poszczególnych ekranach obsługując tylko działające na nich programy.
  • Linie siatki – Dzieląc ekrany na siatkę pól  bardziej efektywnie wykorzystasz większą powierzchnię roboczą.
  • Wirtualne pulpity – Twórz, dopasuj i przełączaj się pomiędzy różnymi pulpitami stosownie do konkretnych zadań, by uporządkować nieład na ekranie.

nviewer


Zobacz o czym się mówi!

Obejrzyj materiał wideo, w którym architekci i projektanci opowiadają o swoich doświadczeniach z oprogramowaniem AutoCAD i rozwiązaniami graficznymi Quadro.

nvidia-video-davegeist nvidia-video-3d-hidden-style
Dave Geist z firmy Celebrity Custom Homes opowiada o tym dlaczego w aplikacjach Autodesk używa rozwiązań Quadro. Styl wizualny 3D Hidden – nawet 6-krotny wzrost wydajności oprogramowania.

 

Źródło: NVIDIA