Menu

Seminarium „Zamień pomysły w projekty 3D” już za nami

W piątek, 25 października, na najwyższym piętrze nowego budynku ASP odbyło się seminarium dla studentów i pracowników ASP oraz lokalnych artystów 3D…


Podczas 3-godzinnego spotkania poruszona została tematyka współpracy narzędzi inżynierskich z narzędziami do tworzenia szybkich i profesjonalnych wizualizacji.


Naszym słuchaczom przestawiliśmy pełny pakiet oprogramowania Autodesk niezbędny designerom, architektom i grafikom 3D do sprawnego,  płynnego procesu kreacji i projektowania. Uczestnicy szybko przekonali się  jak łatwo można przejść od szkicu koncepcyjnego do gotowego cyfrowego projektu 3D przy użyciu zaledwie kilku funkcji.

Poruszaliśmy się w interfejsie programów popularnych na polskich uczelniach – Inventor i 3ds Max – oraz mniej znanych typu Alias czy Showcase, które zrobiły duże wrażenie na przybyłych.


pcc-01-semASP    pcc-03-semASP


Nasz ekspert do produktów Media& Entertainment na żywo przedstawił najnowsze i najciekawsze funkcjonalności zawarte w nowych wersjach 3ds Max i V-Ray co spotkało się z dużym zainteresowaniem przybyłych.


sem_ASP_3dsmax    sem_ASP_vray   sem_ASP_vray2


Uczestnicy seminarium poznali zawartość pakietów Autodesk Entertainment Creation Suite a także najlepsze praktyki czyli jak znane, polskie firmy z branży projektowania, wizualizacji i animacji 3D korzystają z narzędzi Autodesk.


sem_ASP_1 sem_ASP_3sem_ASP_2


Ponadto zaznajomiliśmy studentów i nauczycieli ASP z portalem Społeczności Autodesk – miejsca, w którym można pobrać bezpłatne edukacyjne wersje oprogramowania, uzyskać pomoc techniczną, skorzystać z darmowych samouczków, videotutoriali lub dodatkowych bezpłatnych aplikacji Autodesk.


sem_ASP_6 sem_ASP_7


Każdy z uczestników seminarium mógł zaopatrzyć się w pakiet materiałów informacyjnych oraz ofert specjalnych na szkolenia, oprogramowanie i sprzęt.

Po zakończeniu oficjalnej części seminarium można było szerzej porozmawiać z ekspertami PCC Polska na interesujące tematy i uzyskać odpowiedzi na pytania pojawiające się podczas spotkania.


Wszystkim osobom przybyłym na seminarium serdecznie dziękujemy!