Menu

Zamień LT-ka na Fusion 360

Fusion 360 to jedyne w swoim rodzaju narzędzie obejmujące w sobie funkcjonalności  3D CAD, CAM i CEA tańszy od AutoCADa LT czy Inventora LT.Fusion 360 Cloud

to program, który dostarcza kompleksowych i elastycznych narzędzi do projektowania mechanicznego i analiz w środowisku 3D i to w atrakcyjnej cenie!

W jednym systemie możesz projektować, testować oraz wytwarzać swoje produkty. Ponieważ dostępne jest także na urządzenia mobilne umożliwia Ci pracę w każdym miejscu i czasie. Dzięki zawartym wyjątkowym narzędziom współpraca między grupami projektowymi oraz zarządzanie wersjami jest dużo łatwiejsze.

Sprawdź ceny >>


Fusion 360 Cloud – najważniejsze cechy:

  • Używając programu można wykonać projekty części i zespołów, korzystać z biblioteki elementów mechanicznych.
  • Wykonuj animacje i steruj ruchem mechanizmów.
  • Utwórz dokumentacje 2D, listy części, przygotowuj wizualizacje o fotorealistycznej jakości.
  • Korzystaj z narzędzi do analiz i symulacji pozwalającyh na przeprowadzenie obliczeń MES: wytrzymałościowych dla części i zespołu, drgań własnych, przepływu ciepła i naprężeń wywołanych ciepłem.
  • Moduł CAD zawarty w Fusion 360 umożliwia sterowanie maszyn od 2 do 5-ciu osi.

Klienci posiadający pakiet progrmaów Product Design Suite Premium lub Ultimate z aktywanym maintenance Plan (subskrypcja) mogą pobrać i zainstalować program Fusion 360.


FUSION 360 – ZOBACZ JAKIE TO PROSTE

Wstęp do modelowania w Fusion 360Analizy i symulacje w Fusion 360Współpraca i zarządzanie w Fusion 360Drukowanie 3D w Fusion 360CAM w Fusion 360

Źródło: Autodesk Fusion 360/ YouTube