Autodesk Showcase

Branża mechaniczna

Profesjonalna wizualizacja Twoich produktów


autodesk showcase

Tworzenie fizycznych prototypów jest drogie i zajmuje dużo czasu – a każdy prototyp przedstawia tylko jeden wariant projektu. Ożyw swoje projekty za pomocą profesjonalnego i intuicyjnego oprogramowania do tworzenia wizualizacji 3D zyskując mnogość wariantów do prezentacji klientom i kontrahentom w rzeczywistym czasie.


Poniższe problemy wydają się znajome?

 •  Kosztowne i czasochłonne przeglądy projektów i długie procesy podejmowania decyzji
 •  Ograniczone możliwości oceny różnych alternatyw projektowych ze względu na czas i koszty
 •  Niska jakość prototypów cyfrowych, opóźniająca procesy zatwierdzania projektów
 •  Czasochłonne przygotowywanie danych do wizualizacji i przeglądów
 •  Zmiana modeli projektowych podczas przygotowywania wizualizacji na potrzeby recenzowania
 •  Czasochłonne i wymagające doświadczenia tworzenie wysokiej jakości prezentacji projektowych


Rodzina produktów Autodesk Showcase pozwala na świadome podejmowanie decyzji na podstawie cyfrowych prototypów poprzez uproszczone tworzenie dokładnych i wysoce realistycznych obrazów:

showcase_2


Autodesk Showcase

Oprogramowanie Autodesk Showcase to wyjście naprzeciw potrzebom zespołów projektantów, inżynierów i specjalistów od marketingu, umożliwiając im interaktywną ocenę projektu i przygotowanie go do oceny.


Autodesk Showcase Professional

Zaprojektowany z myślą o specjalistach od wizualizacji, program Autodesk Showcase Professional zawiera wszystkie funkcje Autodesk Showcase i wiele więcej. Eksperci od wizualizacji mogą wykorzystać wysokiej klasy środowiska i narzędzia wizualizacyjne do automatyzacji pracy związanej z przygotowaniem wizualizacji i ich prezentacją.


Autodesk Showcase Viewer

Autodesk Showcase Viewer to darmowa aplikacja umożliwiająca osobom nieposiadającym licencji Showcase nawigację i przeglądanie gotowych scen Showcase.

Więcej o Showcase Viewer


Najważniejsze cechy Autodesk Showcase


Szybsze podejmowanie trafniejszych decyzji

Oprogramowanie Autodesk Showcase rozwiązuje najistotniejsze problemy związane z podejmowaniem decyzji na podstawie prototypów cyfrowych. Pozwala ono projektantom na tworzenie dokładnych i realistycznych obrazów na podstawie trójwymiarowych danych CAD, które nie tylko przedstawiają formę i funkcję, ale także tworzą kontekst środowiskowy, pozwalający lepiej określić charakter produktów. Oprogramowanie Showcase pozwala prezentować i przeglądać modele w środowisku, w którym członkowie zespołu mogą podejmować bardziej trafne decyzje, zarówno podczas bezpośrednich jak i zdalnych sesji, co ma znaczący wpływ na wydajność i ekonomikę procesu recenzowania projektów.


Urzeczywistniaj cyfrowe prototypy

Zastosowanie wysokiej jakości trójwymiarowych wizualizacji pozwala ocenić wiele alternatyw projektowych oraz przedstawić pomysły projektowe. Oprogramowanie Showcase pozwala na oszczędności czasu i kosztów związanych z budową fizycznych prototypów we wczesnych fazach projektowych oraz interaktywną obsługę modeli cyfrowych w czasie rzeczywistym. Oferuje zastosowanie wielu różnych materiałów i geometrii podczas prezentacji oraz możliwość przełączania alternatyw przez pojedyncze kliknięcie myszą. Obsługa procesu zatwierdzania projektu przy użyciu oprogramowania Showcase pozwala przełamać niechęć klientów lub zarządu do zatwierdzania projektów na podstawie niskiej jakości obrazów. Oprogramowanie Showcase generuje doskonałej jakości fotorealistyczne obrazy, które dokładnie odzwierciedlają rzeczywiste materiały, oświetlenie oraz środowisko. A to wszystko w rekordowo krótkim czasie.
Spraw, by wizualizacja stała się bardziej dostępna

Oprogramowanie Showcase pozwala tworzyć realistyczne i interaktywne wizualizacje dostępne dla projektantów, a ponadto zapewnia zaawansowane funkcje dla ekspertów w dziedzinie wizualizacji, stanowiąc połączenie najnowszych technologii z łatwo dostępną architekturą. Dzięki dobrze udokumentowanemu interfejsowi programów użytkowych (API) i zastosowaniu języka skryptowego, aplikacja Showcase może być obsługiwana na poziomie programowym umożliwiając spełnienie specyficznych wymagań klienta. W jednej aplikacji zawarte są narzędzia do tworzenia, przetwarzania oraz prezentacji trójwymiarowych danych projektowych, upraszczające przygotowanie danych do wysokiej jakości wizualizacji i ich późniejszego zastosowania. Dzięki temu, że oprogramowanie Showcase umożliwia zmiany modeli projektowych podczas przygotowywania obrazów na potrzeby recenzowania projektów, znacznie skraca czas ich przygotowania, a co za tym idzie, pozwala na równoległe prowadzenie prac projektowych i wizualizacyjnych.Skontaktuj się z nami

Autodesk Showcase  – funkcje


autodesk showcase

Oprogramowanie Autodesk Showcase 2018 czyni proces podejmowania decyzji projektowych szybszym, łatwiejszym i tańszym. Z jego pomocą możesz szybko ocenić wiele wariantów projektu, tworząc realistyczne, dokładne i zniewalające obrazy z danych CAD 3D.
Dowiedz się, w jaki sposób oprogramowanie Autodesk Showcase czyni interaktywną wizualizację bardziej dostępną:


Nowa ścieżka projektu i możliwość exportu animacji do plików Flash

Nowa ścieżka projektu pozwala na jeszcze łatwiejszą i szybszą pracę. W wygodny i błyskawiczny sposób umożliwia zmiany: środowiska, położenia kamer, przedstawienia alternatywnych koncepcji naszego projektu. Możliwość exportu do popularnych formatów Flash upraszcza komunikację z klientami, a także pozwala na publikacje naszych projektów na stronach internetowych.


Narzędzie szybkiego przekroju

Narzędzie szybkiego przekroju umożliwia szczegółowe przeglądanie projektów, dzięki możliwości tworzenia w czasie rzeczywistym przekrojów modelu.

 

 


Elastyczny dostęp do danych modelu

Dzięki elastycznemu dostępowi do danych modelu możemy łatwo wyizolować powierzchnię lub ich grupę i zastosować dla nich różne materiały.

 

 


Nowe efekty oświetlenia

Opcja „Bloom” pozwala tworzyć surrealistyczne efekty oświetlenia nadające Twoim wizualizacjom ciekawy, futurystyczny wygląd.

 

 

 


Ulepszone funkcje cieniowania

Nowe funkcje cieniowania pozwalają na uzyskiwanie bardzo realistycznych obrazów, dzięki dokładnej symulacji cieni otoczenia.

 

 

 


Lepsza współpraca z Autodesk Inventor

Showcase 2011 odczytuje szczegółowe informacje powierzchni modeli zapisanych w Autodesk Inventorze co pozwala na ich szybkie modyfikowanie.

 

 


Ulepszone zarządzanie środowiskami

Autodesk Schowcase co roku ulepsza funkcje zarządzania fotorealistycznymi środowiskami oraz ich większy wybór.

 

 

 


Optymalizacja wydajności

Showcase 2011 zawiera również nowa geometrię poziomu szczegółów (LOD) system, który zwiększa wydajność pracy. Obiekty umieszczone z dala od kamery są automatycznie wyświetlane na niższym poziomie szczegółowości.

 

 


Nowa funkcjonalność kamery „Orbit Shot”

Nowe funkcje kamery filmowej pozwalają poruszać kamerą o 360 stopni wokół prezentowanego modelu.

 

 


Animacja klatek kluczowych i wyzwalacze

Nowe funkcje animacji takie jak techniki animacji klatki i wyzwalaczy zwiększają interaktywność prezentacji.

 

 


Skontaktuj się z nami

Autodesk Showcase  – wymagania sprzętowe i systemowe


autodesk showcase

Wymagania systemowe dla 32-bitowej wersji oprogramowania Autodesk Showcase

Edycja Windows 7 Home Premium, Professional, Ultimate lub Enterprise (zalecana), Windows XP Professional (SP3 lub późniejszy)
Intel Pentium 4 lub AMD Athlon procesory dual-core 3.0 GHz lub wyżej z technologia SSE3 dla Windows 7
Pamięc Ram 2 GB RAM
Minimum 20GB wolnej pamięci na dysku HDD
Napęd DVD-ROM
Dostęp do Internetu w celu pobierania plików oraz dostępu do usługi Subskrypcji
Karta graficzna z przynajmniej 512MB pamięci (rekomendowana 1GB), z obsługą sterownika DirectX 9
Urządzenie wskazujące kompatybilne z systemem Microsoft Windows
Internet Explorer wersja 7,0 lub wyższa


Wymagania systemowe dla 64-bitowej wersji oprogramowania Autodesk Showcase

Edycja Windows 7 Enterprise (zalecana), Business, Ultimate lub HomePremium, Windows XP edycja x64 (SP2 lub późniejszy)
Intel Pentium 4 , AMD Athlon (lub wyższe) ze wsparciem SSE3
Pamięc Ram 2 GB RAM
Minimum 20GB wolnej pamięci na dysku HDD
Napęd DVD-ROM
Dostęp do Internetu w celu pobierania plików oraz dostępu do usługi Subskrypcji
Karta graficzna z przynajmniej 512MB pamięci (rekomendowana 1GB), z obsługą sterownika DirectX 9
Urządzenie wskazujące kompatybilne z systemem Microsoft Windows
Internet Explorer wersja 7,0 lub wyższa

Wymagania systemowe opisane powyżej są opracowane dla podstawowej wizualizacji 3D używanej w oprogramowaniu Showcase, ze scenami złożonymi z mniej niż 1000 obiektów lub 1 mln poligonów.


Dla bardziej rozbudowanych oraz szczegółowych scen wymagana jest już wersja 64bitowa oprogramowania systemie Windows 64bit, oraz z podanym poniżej sprzętem (wymagania minimalne):

Procesor wielordzeniowy lub płyta główna wieloprocesorowa – Intel Core 2 lub Xeon, AMD Opteron albo Phenom (lub wyższe procesory) ze wsparciem SSE3
Pamięc Ram 8 GB RAM lub więcej
30GB wolnej pamięci na dysku HDD
Karta graficzna z przynajmniej 2GB pamięci, z obsługą sterownika DirectX 9Skontaktuj się z nami

Autodesk Showcase – jak rozpocząć pracę


autodesk showcase


Oprogramowanie Autodesk Showcase jest stworzone do wizualizacji oraz przygotowywania dokładnych oraz realistycznych obrazów do materiałów marketingowych z otrzymanych danych 3D CAD. Za pomocą oprogramowanie możemy przygotować wiele wariantów wizualnych dla jednego projektu i przedstawić bezpośrednio klientowi, kontrahentowi czy tez osobom decyzyjnym w firmie.


Poniżej przedstawiamy kilka krótkich filmików „How-to” pozwalających dowiedzieć się więcej na temat oprogramowania Autodesk Showcase oraz przybliżających specyfikę pracy w programie. Oprócz filmików zamieszczone są także pliki do pobrania które otwiera się w oprogramowaniu Showcase aby samemu przećwiczyć przedstawione rozwiązania.

Autodesk Showcase – Zarządzanie obiektami za pomocą „Organizera”

Showcase-filmik-ogladaj

 

 

 

 

 

 

Pobierz pliki


Autodesk Showcase – Dodawanie Materiałów do obiektów

Showcase-filmik-ogladaj

Pobierz pliki


Dodawanie „naklejek” na obiekty

Showcase-filmik-ogladaj

Pobierz pliki


Używanie akcentów świetlnych

Showcase-filmik-ogladaj

Pobierz pliki


Kontrolowanie środowiska oraz cieni w projekcie

Showcase-filmik-ogladaj

Pobierz pliki


Skontaktuj się z nami

Service Packi i dodatki


autodesk showcase


Skorzystaj z dodatkowych możliwości i uaktualnień do oprogramowania Showcase jakie daje Ci Autodesk.
Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto zamówić subskrypcję?


subskr_prds


Rekomendujemy zakup subskrypcji do tego oprogramowania. Poniżej prezentujemy atuty takiego rozwiązania.


Zdobądź najnowszą wersję oprogramowania

Gdy w trakcie obowiązywania subskrypcji wydana zostanie nowa wersja oprogramowania, subskrybent otrzyma ją natychmiast. Uzyska on także dostęp do najnowszych dodatków i usprawnień zwiększających funkcjonalność.


Zyskaj dodatkową licencję, by móc pracować także poza biurem

Dzięki dodatkowej licencji Home Use Benefit będzie możliwa praca w dowolnym miejscu. Dodatkowa instalacja i autoryzacja pozwala na korzystanie z oprogramowania w domu i poza biurem.


Korzystaj z nieograniczonej mocy obliczeniowej

Platforma Autodesk 360 to internetowa „chmura”, która znacząco usprawnia pracę dzięki nieograniczonej mocy obliczeniowej. Umożliwia ona pracę z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.


Zaoszczędź do 70% kosztu ewentualnego uaktualnienia (upgrade)

Zakup subskrypcji może być nawet o 70% tańszy niż późniejszy zakup uaktualnienia (upgrade). Przewidywalne koszty i znajomość terminu odnowienia subskrypcji, sprawiają, że jest ona atrakcyjną formą planowania wydatków związanych z oprogramowaniem Autodesk, pozwalającą na wcześniejsze budżetowanie tych wydatków oraz optymalne rozłożenie inwestycji w czasie.


Nie trać czasu na wdrożenia i instalacje

Po otrzymaniu uaktualnienia (upgrade) subskrybent nadal może używać poprzedniej wersji programu. Nie ma konieczności przerywania prac nad projektem, by wdrożyć lub zainstalować najnowszą wersję.


Dopasuj wersję językową do potrzeb zagranicznych kontrahentów

Zmiana wersji językowej to opcja, która idealnie sprawdza się w przypadku współpracy z klientem zagranicznym. Od teraz wszystkie projekty można przedstawić jako zrealizowane w języku kontrahenta. Zdecydowanie podnosi to poziom konkurencyjności na rynkach międzynarodowych.


Skorzystaj z pomocy i wsparcia profesjonalistów

Subskrybent otrzymuje dostęp do internetowego Centrum Subskrypcyjnego, co zapewnia kompleksową obsługę subskrypcji od jej zarejestrowania, przez instalację po jej odnawianie. W przypadku problemów uzyska pomoc i wsparcie techniczne bezpośrednio od konsultantów firmy Autodesk.


Zdobądź dodatkową wiedzę dzięki szkoleniom e-Learning

Istnieje możliwość samodzielnego uzupełnienia wiedzy z zakresu obsługi i funkcji danego produktu. Szkolenia dostępne są w formie krótkich interaktywnych ćwiczeń i symulacji.


Jak zamówić subskrypcję?

Wystarczy skontaktować się z naszym działem sprzedaży. Konsultanci udzielą wszystkich niezbędnych informacji. Więcej informacji prezentujemy na specjalnej stronie Subskrypcja Autodesk »


Dowiedz się więcej na temat subskrypcji

Autodesk Showcase 2018 – cena


Cena programu zależy od jego wersji, ilości zamówionych sztuk oraz rabatów, jakie jesteśmy w danym momencie zaoferować. Zachęcamy do kontaktu z nami w tej sprawie.


Nasi konsultanci zaproponują optymalną ofertę cenową. Można się z nami skontaktować na kilka róznych sposobów:

 • Rozmowa przez czat (prawy dolny róg strony, w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
 • Telefon: 71 347 10 41 (w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
 • Formularz kontaktowy (po prawej stronie)
 • Mail na adres: pccpolska@pccpolska.pl


Dlaczego warto?

W ciągu ponad 10 lat obecności na rynku współpracowaliśmy już z ponad dwoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną i konkurencyjną ofertę.Skontaktuj się z nami


Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


  Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Flaga.


  Promocje

  Autodesk Showcase, 5.0 out of 5 based on 2 ratings