Menu

Nowości w usługach w chmurze Autodesk 360

Usługi w chmurze Autodesk 360 dostępne za jednym kliknięciem…


Udogodnienia dla branży produkcyjnej

Użytkownicy pakietów Design Suite 2015 zyskują łatwy dostęp do nowej usługi w chmurze, jaką jest Process Analysis 360.  Usługa ta pozwala inżynierom i projektantom systemów modelować, analizować i optymalizować procesy produkcyjne. Owa dostępność – w powiązaniu z innymi ulepszeniami i rozszerzeniami – eliminuje „bariery wejścia”, umożliwiając projektowanie i konstruowanie.


360_cloud_services


Poprawa wydajności dla architektów, inżynierów budownictwa i konstruktorów

Klienci z branży architektoniczno – budowlanej, konstrukcyjnej, infrastrukturalnej mogą spodziewać się poprawy wydajności pracy dzięki dostępności, za jednym kliknięciem, BIM 360 – oprogramowania do modelowania informacji o budynkach (BIM) w chmurze.

Kolejne zmiany można zauważyć w InfraWorks 360, który oferuje inżynierom lądowym dodatkowe usługi w chmurze. InfraWorks 360 posiada nowy interfejs użytkownika, obsługuje więcej formatów danych, zawiera ulepszenia dla Roadway Design for InfraWorks 360 oraz nową aplikację Bridge Design for InfraWorks 360.

Pakiety Autodesk dla tych branż są w pełni zintegrowane z usługą Autodesk 360 Rendering wykorzystującą praktycznie nieskończoną moc obliczeniową chmury do sprawnego tworzenia odwzorowań wysokiej rozdzielczości.


Bierz przykład z liderów rynku

„Jedną z moich ulubionych możliwości usług chmurowych jest dostęp do Green Building Studio” – powiedział Andrew Watkins, associate principal, Ayers Saint Gross Architects.

Cloud-service-subscription-badge-128px „Architektom znacznie bardziej odpowiada przeprowadzanie analiz energetycznych na wczesnych etapach procesu projektowania, tak aby nawet na etapie wstępnej koncepcji móc analizować szereg wersji budynku prosto z Revita w chmurze i uzyskać natychmiast konkretne dane pozwalające podejmować decyzje projektowe w oparciu o zapotrzebowanie energetyczne budynku przez cały okres jego użytkowania. To jest dla nas jedna z największych korzyści z chmury.” – opowiada Watkins.

 


Dowiedz się więcej o usługach w chmurze

Dostęp do niektórych usług w chmurze umożliwia tylko aktywna usługa subskrypcji Autodesk. Aby uzyskać więcej informacji na temat poszczególnych usług w chmurze Autodesk 360 zapraszamy na naszą dedykowaną stronę.

Więcej o Autodesk 360


Zamów newsletter


Bądź na bieżąco! Zamów nasz biuletyn branżowy – raz w miesiącu prześlemy informacje z branży oraz szczegóły naszych promocji. Bez spamu.  Z możliwością rezygnacji.