Menu

Jeszcze więcej usług Autodesk w chmurzeKategoria: Aktualności, Tagi: , , , , ,

Autodesk rozszerza swoje portfolio usług w chmurze dla branży producentów mechanicznych.


Patrząc na rynek mechaniczny, można stwierdzić że jesteśmy w środku nowej rewolucji przemysłowej, w której nowocześni producenci wymagają coraz to nowszych rozwiązań do pracy z projektem oraz nieograniczonego dostępu do podstawowych narzędzi. Takie zaplecze umożliwia nieustanne tworzenie lepszych rozwiązań produkcyjnych, które stawiają firmy na pierwszym miejscu na rynku projektowym.


Obserwując zaistniały trend po uruchomieniu w czerwcu Autodesk Fusion 360, Autodesk powiększył w lipcu portfolio swoich usług w chmurze o następujące rozwiązania: Autodesk Sim 360, Autodesk Mockup 360 oraz Autodesk Configurator 360.

Dodatki te, oparte na platformie chmurowej 360 Autodesk, aktualnie używanej przez 15 milionów użytkowników od września 2011, zapewniają elastyczne rozwiązanie dla producentów mechanicznych pod względem szybszym i bardziej dynamicznym dostępem do zaawansowanych narzędzi wspomagających prototypowanie cyfrowe.


chmura_nowosci kopia


Rozszerzenie rodziny produktów Sim 360

Autodesk Sim 360, jest opartym na chmurze rozwiązaniem symulacji mechanicznej, pozwalającym na szybka i efektywną optymalizację i walidację wydajności produktu, przy jednoczesnym obniżeniem kosztów. Sim 360 łączy się z istniejącą rodziną produktów symulacyjnych: Sim 360 Pro oraz Sim 360 Moldflow.

Nowa oferta pakietu Symulacyjnego obejmuje rozbudowane możliwości modyfikacji geometrii w intuicyjnym środowisku Autodesk, usprawniając tym samym odpowiednie przygotowanie modeli do pełnej analizy.Mockup 360: Współpraca i cyfryzacja w czasie rzeczywistym

Autodesk Mockup 360 to proste narzędzie w chmurze, pozwalające na szybką agregację danych CAD z dowolnego źródła do uproszczonego modelu na wirtualnym pulpicie w chmurze oraz na współpracę z istniejącymi dostawcami oraz klientami.  Dostarczając możliwości rozmowy (w formie czatu), pozostawiania własnych notatek, sprawdzenia kolizji czy też śledzenia zmian na bardzo dużych zbiorach dostarczanych danych, Mockup 360 eliminuje potrzebę inwestowania w kosztowną infrastrukturę IT.

Jest to doskonałe narzędzie do współpracy dla biur konstrukcyjnych czy projektantów posiadających różne wersje oprogramowania.Configurator 360: Niesamowita moc konstruowania na zamówienie

Autodesk Configurator 360 jest usługą do konfiguracji produktu umożliwiającą producentom niestandardowe publikowanie projektów w dostępnym dla każdego środowisku chmury Autodesk. Oprogramowanie to jest szybkie i łatwe do wdrożenia, daje klientom, zespołom sprzedaży oraz inżynierom natychmiastowy dostęp przez stronę www oraz aplikacje mobilne do katalogów produktów, które można konfigurować pod własne zapotrzebowanie a następnie odesłać wraz z dodatkowymi uwagami do producenta, lub też wykorzystać niektóre dane we własnych projektach.Rozwiń moc projektową Autodesk Product Design Suite

Wszystkie opisane aplikacje: Autodesk Sim 360, Autodesk Mockup 360 oraz Autodesk Configurator 360 są dostępne on-line i można je pobrać z Autodesk 360 Product Center  jako 90-dniową licencję trial.

Usługi te w połączeniu z zaawansowanym pakietem Product Design Suite zwiększają automatyzację projektowania poprzez weryfikację poprawności projektu, współpracy z zespołami sprzedażowymi oraz kontrahentami. Dzięki czemu zwiększają wartość wdrażanych projektów przy zachowaniu ciągłości pracy zespołu i bez konieczności bardzo kosztownych wdrożeń produktów IT w firmach.


Chcesz udoskonalić swoje projekty i przyśpieszyć ich wykonywanie? Planujesz rozwój firmy? Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z naszymi konsultantami >>