Menu

Autodesk 360

banner-cloud2

Bezpłatny i łatwy dostęp do mocy obliczeniowej chmury.

Dzięki usłudze Autodesk 360 możesz uzyskać dostęp do praktycznie nieograniczonej mocy obliczeniowej usług chmury i cyfrowego obszaru roboczego do projektowania i współpracy.


Autodesk 360 rozszerza możliwości oprogramowania na komputerze stacjonarnym dzięki wydajnym usługom opartym na chmurze obliczeniowej, które pomagają w optymalizacji procesów roboczych i otwierają nowe sposoby innowacji.


Przechowywanie

Utwórz konto i otrzymaj bezpłatnie 5 GB miejsca na przechowywanie danych. Dodatkowe miejsce można uzyskać dzięki udziałowi w programie Autodesk Subscription.

Więcej o subskrypcji


Wyświetlanie

Wyświetlaj i edytuj pliki projektów 2D i 3D w przeglądarce internetowej za pomocą urządzenia przenośnego, korzystając z usługi A360 lub aplikacji mobilnej AutoCAD 360 (dawniej AutoCAD WS).


Współpraca i udostępnianie

Udostępniaj pliki członkom zespołu dzięki usłudze A 360. Zaproś ich do wyświetlania, oznaczania, udostępniania i pobierania projektów bezpośrednio w przeglądarce internetowej lub na urządzeniu przenośnym z zainstalowanym a360. Obserwuj komentarze użytkowników dzięki strumieniowi aktywności.


ReCap Photo Trial

Korzystając z usługi Autodesk ReCap Photo Trial, twórz modele 3D ze zdjęć w chmurze.


Pixlr

Produkty Pixlr są narzędziami edycji obrazów w trybie online i w urządzeniach mobilnych, umożliwiającymi tworzenie, edycję i udostępnianie obrazów.


Renderowanie

Usługa Autodesk 360 udostępnia potężne możliwości renderingu w chmurze, które skracają czas i koszty. Umożliwiają użytkownikom tworzenie interesujących fotorealistycznych wizualizacji bez blokowania komputera czy korzystania ze specjalistycznego sprzętu.

Klienci korzystający z Subskrypcji Autodesk, oprócz 25 GB miejsca na dane przypadającego na każdą licencję z Subskrypcją, mają dostęp do dodatkowych korzyści oferowanych przez usługę Autodesk 360 dla zgodnych produktów. Dowiedz się więcej w Centrum subskrypcji Autodesk.


Skontaktuj się z nami

AutoCAD mobile app

Usługa AutoCAD 360 umożliwia wyświetlanie plików zapisanych w usłudze Autodesk 360, a także edycję i udostępnianie plików DWG na smartfonie lub tablecie.

Pobierz na iOS     Pobierz na Android

BIM 360 DOCS

Wyświetlaj i zarządzaj wszystkimi planami konstrukcyjnymi, modelami i dokumentacją za pomocą aplikacji BIM 360 DOCS.

Pobierz na iOS     Pobierz na Android

BIM 360 Plan

Wyświetlaj i aktualizuj tygodniowy plan pracy oraz śledź postępy zespołu w terenie będąc online lub offline.

Pobierz na iOS

BIM 360 Glue

Profesjonaliści z branż budowlanej, infrastrukturalnej, projektowej i konstrukcyjnej mogą uzyskiwać dostęp i w intuicyjny sposób eksplorować multidyscyplinarne modele w trybie online lub offline, uzyskiwać dostęp do wszystkich zapisanych widoków i przeglądać inteligentne właściwości obiektów.

Pobierz na iOS

BIM 360 Field

Użytkownicy programu BIM 360 Field mogą tworzyć i aktualizować zagadnienia, odnosić się do dokumentów projektu oraz uruchamiać listy kontrolne zapewnienia jakości/kontroli jakości, bezpieczeństwa i odbioru.

Pobierz na iOS

ReCap Pro

Mobilna aplikacja ReCap Pro służy do przechwytywania, rejestrowania i analizowania danych z lasera Leica BLK360.

FBX REVIEW

Przeglądaj modele 3D i animacje w wielu formatach dzięki autonomicznemu narzędziu jakim jest FBX Review.

Autodesk Formit

Przekuwaj w formę cyfrową idee projektów budynków w każdym momencie i miejscu, gdy tylko się pojawią. Używaj informacji o obiektach ze świata rzeczywistego, aby ułatwić tworzenie kształtów w kontekście i wesprzeć wczesne decyzje dotyczące projektu danymi rzeczywistych budynków.

Pobierz na iOS

Autodesk BIM 360


Oprogramowanie Autodesk® BIM 360 zapewnia bardziej kompletne, dokładne, powiązane informacje cyfrowe w całym cyklu życia projektu wszystkim osobom ich potrzebującym, w każdym czasie i miejscu.


BIM 360 Glue

Autodesk® BIM 360™ Glue to oparte na chmurze rozwiązanie z zakresu zarządzania BIM ułatwiające współpracę BIM dzięki uproszczeniu koordynacji modeli multidyscyplinarnych i wykrywaniu kolizji, zapewniające z dowolnego miejsca dostęp do udziałowców w trakcie całego cyklu życia projektu. Pomaga to architektom, inżynierom, właścicielom i budowniczym na całym świecie prowadzić współpracę i koordynację w czasie rzeczywistym.


BIM 360 Field

Autodesk® BIM 360™ Field to oprogramowanie do zarządzania terenem przeznaczone dla specjalistów budowlanych, łączące technologie mobilne w punkcie budowy z opartą na chmurze współpracą i raportowaniem. Oprogramowanie BIM 360 Field udostępnia nowe sposoby zarządzania informacjami dotyczącymi terenu, które mogą w wymierny sposób poprawić jakość, bezpieczeństwo i zyskowność projektów budowlanych i nadzorowania inwestycji wszystkich typów.


Skontaktuj się z nami

Autodesk® PLM 360™

Alternatywa następnej generacji oparta na przetwarzaniu w chmurze.


Autodesk® PLM 360 to rozwiązanie do zarządzania cyklem życia produktów, tanie, łatwe w obsłudze i we wdrożeniu, udostępniające korzyści płynące z PLM wszystkim, w każdym czasie i miejscu.PLM natychmiast

PLM w chmurze oznacza stały dopływ informacji i możliwość zarządzania cyklem życia z rozdzielczością od minut do dni, nie miesięcy do lat. Pracuj na komputerze lub urządzeniu mobilnym, korzystając z rozwiązania PLM, którego obsługa jest tak prosta jak przeglądanie stron internetowych.


PLM dla każdego

Autodesk® PLM 360 to rozwiązanie z zakresu zarządzania cyklem życia produktów obejmujące zagadnienia inżynieryjne, zarządzanie procesem biznesowym, zarządzanie programem i projektem, wprowadzanie nowych produktów oraz możliwości w zakresie zapewniania jakości i zgodności.


Skontaktuj się z nami

Autodesk® Simulation 360™

Program Autodesk® Simulation 360 umożliwia uruchamianie zadań symulacji z komputera, z wykorzystaniem praktycznie nieograniczonej mocy obliczeniowej chmury.Symulacje mechaniczne

W programie Autodesk Simulation 360 połączono oprogramowanie Autodesk® Simulation Mechanical z wydajnymi, bazującymi na chmurze możliwościami symulacji w celu umożliwienia wykonywania w chmurze równoczesnych symulacji naprężeń mechanicznych, drgań i ruchu.


Symulacja przepływu płynów i termiczna

Oprogramowanie Autodesk® Simulation CFD udostępnia narzędzia do obliczeń dynamiki płynów umożliwiające wykonywanie symulacji przepływu płynów i termicznych dla przepływów turbulentnych i nieściśliwych wraz z wymianą ciepła przez przewodzenie i konwekcję.


Skontaktuj się z nami


Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


    Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
    Please prove you are human by selecting the plane.    Promocje