Autodesk 360

banner-cloud2

Bezpłatny i łatwy dostęp do mocy obliczeniowej chmury.

Dzięki usłudze Autodesk 360 możesz uzyskać dostęp do praktycznie nieograniczonej mocy obliczeniowej usług chmury i cyfrowego obszaru roboczego do projektowania i współpracy.


Autodesk 360 rozszerza możliwości oprogramowania na komputerze stacjonarnym dzięki wydajnym usługom opartym na chmurze obliczeniowej, które pomagają w optymalizacji procesów roboczych i otwierają nowe sposoby innowacji.


Przechowywanie

Utwórz konto i otrzymaj bezpłatnie 5 GB miejsca na przechowywanie danych. Dodatkowe miejsce można uzyskać dzięki udziałowi w programie Autodesk Subscription.

Więcej o subskrypcji


Wyświetlanie

Wyświetlaj i edytuj pliki projektów 2D i 3D w przeglądarce internetowej za pomocą urządzenia przenośnego, korzystając z usługi A360 lub aplikacji mobilnej AutoCAD 360 (dawniej AutoCAD WS).


Współpraca i udostępnianie

Udostępniaj pliki członkom zespołu dzięki usłudze A 360. Zaproś ich do wyświetlania, oznaczania, udostępniania i pobierania projektów bezpośrednio w przeglądarce internetowej lub na urządzeniu przenośnym z zainstalowanym a360. Obserwuj komentarze użytkowników dzięki strumieniowi aktywności.


ReCap Photo Trial

Korzystając z usługi Autodesk ReCap Photo Trial, twórz modele 3D ze zdjęć w chmurze.


Pixlr

Produkty Pixlr są narzędziami edycji obrazów w trybie online i w urządzeniach mobilnych, umożliwiającymi tworzenie, edycję i udostępnianie obrazów.


Renderowanie

Usługa Autodesk 360 udostępnia potężne możliwości renderingu w chmurze, które skracają czas i koszty. Umożliwiają użytkownikom tworzenie interesujących fotorealistycznych wizualizacji bez blokowania komputera czy korzystania ze specjalistycznego sprzętu.

Klienci korzystający z Subskrypcji Autodesk, oprócz 25 GB miejsca na dane przypadającego na każdą licencję z Subskrypcją, mają dostęp do dodatkowych korzyści oferowanych przez usługę Autodesk 360 dla zgodnych produktów. Dowiedz się więcej w Centrum subskrypcji Autodesk.


Skontaktuj się z nami

A360 mobile app

Aplikacja mobilna Autodesk 360 udostępnia nowy widok i większą funkcjonalność wyświetlania, udostępniania oraz komentowania danych.

Pobierz na iOS     Pobierz na Android

AutoCAD mobile app

Usługa AutoCAD 360 umożliwia wyświetlanie plików zapisanych w usłudze Autodesk 360, a także edycję i udostępnianie plików DWG na smartfonie lub tablecie.

Pobierz na iOS     Pobierz na Android

BIM 360 DOCS

Wyświetlaj i zarządzaj wszystkimi planami konstrukcyjnymi, modelami i dokumentacją za pomocą aplikacji BIM 360 DOCS.

Pobierz na iOS     Pobierz na Android

BIM 360 Plan

Wyświetlaj i aktualizuj tygodniowy plan pracy oraz śledź postępy zespołu w terenie będąc online lub offline.

Pobierz na iOS

BIM 360 Glue

Profesjonaliści z branż budowlanej, infrastrukturalnej, projektowej i konstrukcyjnej mogą uzyskiwać dostęp i w intuicyjny sposób eksplorować multidyscyplinarne modele w trybie online lub offline, uzyskiwać dostęp do wszystkich zapisanych widoków i przeglądać inteligentne właściwości obiektów.

Pobierz na iOS

BIM 360 Field

Użytkownicy programu BIM 360 Field mogą tworzyć i aktualizować zagadnienia, odnosić się do dokumentów projektu oraz uruchamiać listy kontrolne zapewnienia jakości/kontroli jakości, bezpieczeństwa i odbioru.

Pobierz na iOS

ReCap Pro

Mobilna aplikacja ReCap Pro służy do przechwytywania, rejestrowania i analizowania danych z lasera Leica BLK360.

Pobierz na iOS

Inventor Publisher Mobile Viewer

Oprogramowanie Autodesk Inventor Publisher Mobile Viewer umożliwia interaktywne wyświetlanie animowanych instrukcji składania 3D, tworzonych za pomocą oprogramowania komputerowego Autodesk Inventor Publisher.

Pobierz na iOS     Pobierz na Android

FBX REVIEW

Przeglądaj modele 3D i animacje w wielu formatach dzięki autonomicznemu narzędziu jakim jest FBX Review.

Pobierz na iOS

Autodesk Formit

Przekuwaj w formę cyfrową idee projektów budynków w każdym momencie i miejscu, gdy tylko się pojawią. Używaj informacji o obiektach ze świata rzeczywistego, aby ułatwić tworzenie kształtów w kontekście i wesprzeć wczesne decyzje dotyczące projektu danymi rzeczywistych budynków.

Pobierz na iOS

Autodesk BIM 360


Oprogramowanie Autodesk® BIM 360 zapewnia bardziej kompletne, dokładne, powiązane informacje cyfrowe w całym cyklu życia projektu wszystkim osobom ich potrzebującym, w każdym czasie i miejscu.


BIM 360 Glue

Autodesk® BIM 360™ Glue to oparte na chmurze rozwiązanie z zakresu zarządzania BIM ułatwiające współpracę BIM dzięki uproszczeniu koordynacji modeli multidyscyplinarnych i wykrywaniu kolizji, zapewniające z dowolnego miejsca dostęp do udziałowców w trakcie całego cyklu życia projektu. Pomaga to architektom, inżynierom, właścicielom i budowniczym na całym świecie prowadzić współpracę i koordynację w czasie rzeczywistym.


BIM 360 Field

Autodesk® BIM 360™ Field to oprogramowanie do zarządzania terenem przeznaczone dla specjalistów budowlanych, łączące technologie mobilne w punkcie budowy z opartą na chmurze współpracą i raportowaniem. Oprogramowanie BIM 360 Field udostępnia nowe sposoby zarządzania informacjami dotyczącymi terenu, które mogą w wymierny sposób poprawić jakość, bezpieczeństwo i zyskowność projektów budowlanych i nadzorowania inwestycji wszystkich typów.


Skontaktuj się z nami

Autodesk® PLM 360™

Alternatywa następnej generacji oparta na przetwarzaniu w chmurze.


Autodesk® PLM 360 to rozwiązanie do zarządzania cyklem życia produktów, tanie, łatwe w obsłudze i we wdrożeniu, udostępniające korzyści płynące z PLM wszystkim, w każdym czasie i miejscu.PLM natychmiast

PLM w chmurze oznacza stały dopływ informacji i możliwość zarządzania cyklem życia z rozdzielczością od minut do dni, nie miesięcy do lat. Pracuj na komputerze lub urządzeniu mobilnym, korzystając z rozwiązania PLM, którego obsługa jest tak prosta jak przeglądanie stron internetowych.


PLM dla każdego

Autodesk® PLM 360 to rozwiązanie z zakresu zarządzania cyklem życia produktów obejmujące zagadnienia inżynieryjne, zarządzanie procesem biznesowym, zarządzanie programem i projektem, wprowadzanie nowych produktów oraz możliwości w zakresie zapewniania jakości i zgodności.


Skontaktuj się z nami

Autodesk® Simulation 360™

Program Autodesk® Simulation 360 umożliwia uruchamianie zadań symulacji z komputera, z wykorzystaniem praktycznie nieograniczonej mocy obliczeniowej chmury.Symulacje mechaniczne

W programie Autodesk Simulation 360 połączono oprogramowanie Autodesk® Simulation Mechanical z wydajnymi, bazującymi na chmurze możliwościami symulacji w celu umożliwienia wykonywania w chmurze równoczesnych symulacji naprężeń mechanicznych, drgań i ruchu.


Symulacja przepływu płynów i termiczna

Oprogramowanie Autodesk® Simulation CFD udostępnia narzędzia do obliczeń dynamiki płynów umożliwiające wykonywanie symulacji przepływu płynów i termicznych dla przepływów turbulentnych i nieściśliwych wraz z wymianą ciepła przez przewodzenie i konwekcję.


Skontaktuj się z nami


Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


    Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
    Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Filiżanka.    Promocje