Menu

Większa wartość usług w chmurze Autodesk

Autodesk stale zwiększa wartość dla obecnych posiadaczy tradycyjnej Usługi Subskrypcji Autodesk lub licencji czasowych. Niedawno w ramach rozwiązań do cyfrowego prototypowania wprowadzono dwie nowe usługi…


Tworzenie, zapisywanie i udostępnianie w chmurze

Korzystaj z usług w chmurze i usług programowych dostępnych w ramach subskrypcji Maintenance Subscription i Desktop Subscription. Pracuj mądrzej bez obciążania komputera. Uzyskaj dostęp do dodatkowych usług w chmurze, które obejmują funkcje szybszego renderowania i wizualizacji, narzędzia do współpracy i bezpieczne przechowywanie.

Teraz można uzyskać dostęp do narzędzi przez Internet bez konieczności blokowania swojego komputera czy konserwacji oprogramowania. Uzyskaj dostęp do wybranych usług w chmurze Autodesk, które służą do tworzenia, edytowania, analizowania i udostępniania prac w modelu subskrypcyjnym oprogramowania jako usługi (SaaS).


Dwie nowe usługi dla posiadaczy subskrypcji:

Mockup 360

mockup360

Mockup 360 to usługa do współpracy i tworzenia makiet w czasie rzeczywistym, która umożliwia inżynierom i menedżerom projektów pracę z dostawcami i klientami w prostym środowisku w chmurze. Jeśli masz Maintenance i Desktop Subscription do pakietu Product Design Suite, zyskujesz specjalną wersję umożliwiający utworzenie maksymalnie pięciu jednocześnie prowadzonych projektów makiet i zarządzanie nimi.

WYPRÓBUJ TERAZ

Autodesk Process Analysis 360

ADSK_process_Analysis__mini

Autodesk Process Analysis 360 to oparta na sieci www aplikacja używana do modelowania, badania i optymalizowania procesu produkcji. Jeśli posiadasz subskrypcję do pakietu Factory Design Suite, otrzymujesz wyłączny dostęp do funkcji eksportowania do programów AutoCAD i Factory Design Utility.

WYPRÓBUJ TERAZ

INNE USŁUGI

CharacterGenerator_mini  recam_mini

Dodatkowo dzięki Usłudze subskrypcji do licencji dożywotniej lub licencji czasowej dla wybranych produktów otrzymujesz również dostęp do nowych usług w chmurze, takich jak ReCap 360 czy Character Generator.

ODKRYJ INNE USŁUGI I PROGRAMY W CHMURZE

 

Nie masz pewności, że posiadasz subskrypcję? Chcesz dowiedzieć się więcej o zaletach posiadania Usługi Subskrypcji Autodesk? Skontaktuj się z naszym biurem lub wybranym opiekunem handlowym:

Kontakt >>

 Źródło/ Autor: PCC Polska


Zamów newsletter


Bądź na bieżąco! Zamów nasz biuletyn branżowy – raz w miesiącu prześlemy informacje z branży oraz szczegóły naszych promocji. Bez spamu. Z możliwością rezygnacji.


[easy_contact_forms fid=13]