Menu

Zapraszamy na nasze stoisko oraz prelekcję – Auto Forum & Business DayKategoria: Aktualności, Tagi: , , ,

Auto Forum & Business Day to powrót do strategii zgromadzenia wszystkich najważniejszych managerów polskiej motoryzacji w jednym miejscu i czasie.


Wydarzenie stanowi unikatowe połączenie dwóch osobnych przedsięwzięć: pierwszej otwartej konferencji motoryzacyjnej w Polsce, która od 2002 roku nieprzerwanie gromadzi przedstawicieli branży i inspiruje organizatorów podobnych wydarzeń oraz największych branżowych spotkań B2B w kraju połączonych z wystawami produktów i usług.
Podczas jednodniowej konferencji motoryzacyjnej chcemy przedstawić uczestnikom zagadnienia związane z kondycją sektora motoryzacyjnego jak i prognozami na najbliższą przyszłość. Serdecznie zapraszamy do udziału w Naszej prelekcji na temat programów „Autodesk w branży motoryzacyjnej”, oraz na nasze stoisko.
Będzie można zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami Autodesk do projektowania, planowania produkcji, wizualizacji i symulacji w branży Automotive.Wspólnie z uczestnikami zajmiemy się znajdowaniem rozwiązań poprawiających wydajność, poszukiwaniem różnych dróg do zachowania konkurencyjności oraz z innymi tematami, które przyczyniać się będą do poszerzania wiedzy uczestników i wymiany różnych doświadczeń.


 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Business Day, które odbywa się drugiego dnia konferencji. Jest to spotkanie branżowe, którego celem jest umożliwienie nawiązania współpracy pomiędzy firmami motoryzacyjnymi oraz partnerami. Business Day adresowany jest do firm wytwarzających produkty i usługi skierowane do branży motoryzacyjnej, czyli do OEM’s, dostawców i poddostawców ze szczególnym uwzględnieniem firm poszukujących partnerów biznesowych.

Zapraszamy na nasze stoisko.

 

Źródło:AutoForum & Bussinesday 2014, PCC Polska, 


Zamów newsletter


Bądź na bieżąco! Zamów nasz biuletyn branżowy – raz w miesiącu prześlemy informacje z branży oraz szczegóły naszych promocji. Bez spamu.  Z możliwością rezygnacji.


[easy_contact_forms fid=13]