Menu

FORUM AUTODESK 2016 – dla tych, którzy projektują, budują, wytwarzają i tworzą

Dołącz do grona architektów, projektantów, inżynierów oraz twórców gier i animacji podczas Forum Autodesk 2016 w Warszawie.

 

PCC Polska zaprasza na Forum Autodesk 2016

Już niebawem, bo w pierwszym tygodniu października na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się wielka impreza przygotowana przez Autodesk oraz jego wybranych partnerów.  Wydarzenie organizowane jest już po raz szósty – jest to dobrze zorganizowana i przemyślana konferencja, na wysokim poziomie merytorycznym

Niezależnie od tego, jaką branżę reprezentujesz oraz jaką pełnisz w firmie funkcję, tegoroczne Forum Autodesk daje ci ponad 50 propozycji sesji, które pozwolą Ci poznać metody zwiększenia efektywności Twojej organizacji oraz optymalizacji procesów.

Firma PCC Polska jako jeden z partnerów Autodesk uczestniczących w tym wydarzeniu przygotowała dwie sesje warsztatowe, dla dwóch różnych branż:

  • MEDIA I ROZRYWKA: Projektowanie sceny 3D pod realizację animowaną w technice 3D – plakat, reklama i filmy animowane
  • PRZEMYSŁ I MECHANIKA: Tworzenie nigdy nie było tak proste (jak usprawnić projektowanie i przepływ pracy dla inżynierów pracujących w Inventor).

Oprócz tego zapraszamy wszystkich na nasze stoisko. Chętnie porozmawiamy o kluczowych problemach z jakimi boryka się Państwa firma i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie.


forum

W programie Forum Autodesk 2016

  • Ponad 50 sesji merytorycznych.
  • Międzynarodowi prelegenci.
  • Polskie przykłądy wdrożeń.
  • Po raz pierwszy – warsztaty techniczne dla różnych branż.
  • Networking i budowanie sieci kontaktów biznesowych.
  • Nowa specjalne ścieżka dla działów zarządzania i sprzedaży.

Ścieżki tematyczne Forum Autodesk 2016

 Fusion 360  V-Ray 3.0  bim
PRZEMYSŁ I MECHANIKA MEDIA I ROZRYWKA ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO
Sposób, w jaki produkty są projektowane, wytwarzane i użytkowane ulega ciągłej zmianie. Sprawdź w jaki sposób Twoja firma może być bardziej innowacyjna, wyróżnić się na rynku i wyprzedzić oczekiwania klientów. Jak wygląda przyszłość tworzenia w branży mediów i rozrywki? Sprawdź jak firmy tej branży mogą podnosić swoją konkurencyjność poprzez innowacje. Technologie zmieniają sposób funkcjonowania rynku AEC – od inwestorów, poprzez biura projektowe, do firm budowlanych. Sprawdź, jak zmienić procesy w Twojej firmie i podnieść jej konkurencyjność.

Więcej informacji

Porozmawiaj z nami o tym jak zmienia się sposób projektowania i wytwarzania.

ZAPRASZAMY