Menu

Kolejna edycja Autodesk Open Doors Certification DayKategoria: Aktualności, Tagi: , , ,

Zmiana daty trzeciej edycji Autodesk Certification Open Day na 15 listopada 2013 !


Autodesk Certification Open Day – 15 listopada 2013

W dniu tym Autoryzowane Centra Szkoleniowe Autodesk (ATC) biorące udział w programie otworzą swoje drzwi dla specjalistów CAD w całej Europie. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w specjalnych pokazach rozwiązań Autodesk, a także szkoleniach i sesjach przygotowujących do egzaminów certyfikacyjnych poświadczających ich kompetencje.


Zeszłoroczna edycja Autodesk Certification Open Day była do tej pory największą i najbardziej udaną w historii Autodesk inicjatywa szkoleniową.

„Certyfikacja staje się coraz ważniejsza dla potwierdzenia swoich umiejętności oraz zapewnienia najlepszych praktyk w z zakresie wykorzystania oprogramowania Autodesk. Zainteresowanie i sukces zeszłorocznej edycji naszego programu jest tego dowodem. Postanowiliśmy nadal wspierać projektantów i specjalistów CAD, stąd decyzja o trzeciej edycji Autodesk Certification Open Day. Mamy nadzieję, że informując o terminie tego wydarzenia już teraz, większa liczba specjalistów będzie mogła wziąć w nim udział” – podsumowuje Kirstin Donoghue, Autodesk Partner Manager EU, KnowledgePoint.


studenci


Globalna motywacja

Zainteresowanie certyfikacją wśród projektantów i inżynierów wzrasta. W przeszłości certyfikacja IT cieszyła się największym zainteresowaniem w krajach rozwijających się, które były liderami w zakresie realizacji programów certyfikacyjnych oraz wyników osiąganych przez uczestników. W konsekwencji pracownicy z tych regionów konkurowali o stanowiska pracy na równi z pracownikami z rozwiniętych gospodarek zachodnich, a obecnie bardzo często posiadają przewagę konkurencyjną.

W ramach programu można uzyskać certyfikat na poziomie Associate lub Professional w zakresie AutoCAD, Autodesk Inventor, AutoCAD Civil 3D, Autodesk Revit Architecture, Autodesk Maya i Autodesk 3ds Max Design. Kursy i egzaminy dla AutoCAD dostępne są w języku polskim, dla pozostałych w języku angielskim. W przeciągu ośmiu miesięcy od jego rozpoczęcia przeprowadzono prawie dwa tysiące egzaminów.

Jednocześnie w obszarze geograficznym EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) – Polska zajmuje pierwsze miejsce dystansując kraje, w których certyfikacja jest dostępna już od lat takie jak Wielka Brytania, Niemcy, Włochy, Hiszpania czy Holandia. To ogromny sukces implementacji certyfikacji Autodesk w Polsce.


Szczegóły odnośnie Dni Certyfikacji w PCC Polska już niebawem na naszej stronie szkoleniowej!