Menu

Warsztaty 'Potęga wizualizacji 3ds Max’ zakończoneKategoria: 3ds Max, Tagi: ,

W dniach 22 i 23 kwietnia odbyły się pierwsze w tym roku warsztaty z cyklu 'Potęga wizualizacji 3ds Max’ przygotowane dla przyszłych i obecnych twórców wizualizacji i animacji w 3D.

Podczas warsztatów uczestnicy mogli zapoznać się z nowy funkcjami oprogramowania 3ds Max przyśpieszającymi i ułatwiającymi codzienną pracę. Oprócz części teoretycznej uczestnicy szkolenia samodzielnie wykonali model wizualizacji architektonicznej oraz przygotowali jej animację korzystając ze stanowisk wyposażonych w dedykowane stacje robocze firmy HP.Serdecznie dziękujemy wszystkim za uczestnictwo

Warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród początkujących jak i zaawansowanych użytkowników 3ds Max. Jednakże z powodu liczby zgłoszeń dużo większej od możliwości naszej sali szkoleniowej mogliśmy ugościć tylko cześć chętnych. Jeśli chcecie otrzymywać jako pierwsi informacje o naszych wydarzeniach zapraszamy do subskrypcji naszego Newslettera lub do śledzenia naszego fan page’a.Zapraszamy do galerii:

warsztaty potęga wizualizacji 3ds Max


Szkolenia z 3ds Max

Dla osób zainteresowanych nauką od podstaw lub poszerzeniem wiedzy na temat oprogramowania 3ds Max proponujemy udział w naszych szkoleniach na poziomie podstawowym lub zaawansowanym. Nowe terminy szkoleń już wkrótce w naszym harmonogramie.


Zamów newsletter


Bądź na bieżąco! Zamów nasz biuletyn branżowy – dwa razy w miesiącu prześlemy informacje z branży oraz szczegóły naszych promocji. Bez spamu. Z możliwością rezygnacji.