Menu

Ostatnie dni na aktualizację posiadanej licencji. Działaj teraz, jeśli chcesz zaoszczędzić.Kategoria: Aktualności, Tagi: There is no tags

Możliwość aktualizacji licencji Autodesk poprzez Upgrade zakończy się ostatecznie 31 stycznia 2015r.

Zaktualizuj swoje produkty Autodesk przed 31 stycznia i wykup subskrypcję Maintenance Subscription, aby zapewnić sobie dostęp do najnowszej wersji w najwygodniejszy i najwydajniejszy sposób.

Zastanawiasz się nad przejściem do najnowszej wersji oprogramowania? Zrób to teraz.

  • Sugerowana cena detaliczna aktualizacji jest nawet o 30% niższa od sugerowanej ceny detalicznej nowego stanowiska. Zaoszczędź, dopóki aktualizacje z poprzednich wersji są jeszcze dostępne. Nie zwlekaj — oferta kończy się już 31 stycznia 2015 r.
  • Teraz możesz aktualizować licencję do o wiele szerszej oferty produktów niż wcześniej. To szansa na zdobycie oprogramowania, którego potrzebujesz. Niezależnie od tego, z jakich produktów Autodesk® korzystasz, aktualizacja do najnowszej wersji wraz z Autodesk® Subscription jest najbardziej ekonomiczna. Kup ją jeszcze dziś.

Zaoszczędź, dopóki aktualizacje z poprzednich wersji są jeszcze dostępne.
Nie zwlekaj — oferta kończy się już 31 stycznia 2015 r.

Skontaktuj się z nami: https://www.pccpolska.pl/kontakt/

Czy używasz też programu AutoCAD® LT®?

Kup oprogramowanie AutoCAD LT 2015 wraz z Desktop Subscription i zyskaj najnowsze rozwiązania do projektowania 2D i detalowania oraz niezawodność technologii TrustedDWG.