Menu

AutoCAD 2025

Branża architektoniczna


AutoCAD 2025

Współpracuj, pracuj krócej. Dziel się pomysłami z innymi osobami dzięki plikom DWG™.

 • Dzięki inteligentnym blokom wykorzystuj lepiej i szybciej już utworzone treści i standaryzację w swoich rysunkach.
 • Synchronizuj i ujednolicaj wersję projektów za pomocą narzędzia Markup Import i Markup Assist.
 • Dostosuj program AutoCAD do swoich potrzeb: korzystaj ze specjalistycznych zestawów narzędzi do obsługi narzędzi, funkcjonalności i bibliotek części specyficznych dla danej branży — w tym komponentów architektonicznych, mechanicznych, elektrycznych i nie tylko.
 • Korzystając z map bazowych ArcGIS® firmy Esri, podejmuj świadome decyzje na podstawie najnowszych informacji geograficznych.
 • Twórz i uruchamiaj spersonalizowane automatyzacje za pomocą procedur AutoLISP.
 • Uzyskaj dostęp do ponad 1000 aplikacji firm partnerskich z możliwością tworzenia własnych za pomocą interfejsu API.
 • Zarządzaj danymi projektowymi w swoich projektach przy wykorzystaniu Autodesk Docs.

Pracuj tak, jak chcesz i gdziekolwiek chcesz, pozostając dostęp do swoich projektów za pomocą jednego środowiska AutoCAD na komputerze, w Internecie lub na urządzeniu mobilnym.


Inteligentne bloki: podgląd technologii wykrywania obiektów

Zwiększ wydajność projektowania i zaoszczędź czas podczas czyszczenia rysunków, automatycznie rozpoznając obiekty do przekształcenia w bloki za pomocą Autodesk AI.Inteligentne bloki: wymiana

Znajdź szybko potrzebne bloki, zastępując jeden lub więcej bloków sugestiami Autodesk AI, ostatnio używanymi blokami i ręcznym wyborem bloków zastępczych.


Inteligentne bloki: wyszukiwanie i konwertowanie

Przeszukuj szybko rysunki w poszukiwaniu obiektów, które można przekształcić w wystąpienia nowo zdefiniowanego, istniejącego, ostatnio używanego lub sugerowanego bloku z bibliotek bloków za pomocą Autodesk AI.


Inteligentne bloki: rozmieszczenie

Oszczędzaj czas i redukuj liczbę kliknięć dzięki automatycznym umieszaniu bloków na rysunku w oparciu o to, gdzie w pliku DWG były wstawione te same bloki.


Zliczanie

Automatyzuje zliczanie bloków lub obiektów w wybranym obszarze lub na całym rysunku za pomocą menu umożliwiającego identyfikację błędów i nawigację po zliczonych obiektach.


Chat w AutoCAD:

Masz problem? Napisz na chacie AI I znajdź artkuł najlepiej opisujący Twoje zadanie. Możesz również połączyć się na chacie z konsultantem Autodesk, wysłać mu rysunek wraz z opisem problem.


Aktualizacje statystyk aktywności

Dostęp do niezbędnych danych projektowych ze szczegółowym dziennikiem zdarzeń użytkowników biorących udział w edycji rysunku DWG — śledzenie ponad 35 typów działań, w tym historia wersji i narzędzia do porównywania plików.


Aktualizacje Asystenta oznaczania

Przyspiesz wieloplatformowe procesy tworzenia znaczników dzięki rozszerzonym możliwościom Autodesk AI i istotnym ulepszeniom.


Ulepszenia kreskowania

Nie musisz już zamykać obwiedni aby zakreskować obszar! Wybierz styl kreskowania, wskaż punkt początkowy i kreskuj wzdłuż ścieżki.


Import znaczników z Dokumentów Autodesk

Importuj i łącz znaczniki PDF z Autodesk Doc. Po zsynchronizowaniu znaczniki utworzone w Autodesk Docs będą nadal aktualizowane w warstwie Trace.


Śledzenie

Dodawaj notatki i znaczniki dotyczące zmian w projekcie bez zmiany istniejącego rysunku z poziomu programu AutoCAD, a także aplikacji internetowych i mobilnych.


Mapy bazowe ArcGIS®

Uzyskaj dostęp do pięciu map bazowych w postaci zdjęć satelitarnych i lotniczych o wysokiej rozdzielczości, map OpenStreetMaps i ulic, a także jasnych i ciemnoszarych monochromatycznych stylów map.

Jak działają mapy Esri


Usprawniona współpraca

Dzięki subskrypcji programu AutoCAD klienci mogą rejestrować, udostępniać i przeglądać pomysły, gdziekolwiek się znajdują.

 • Przeglądaj, edytuj, zaznaczaj i udostępniaj rysunki z praktycznie dowolnego urządzenia.
 • Dokonuj ocen i zmian w terenie, umożliwiając informację zwrotną i współpracę w czasie rzeczywistym.
 • Z łatwością dodawaj bloki, manipuluj warstwami i wykonuj pomiary, gdziekolwiek się znajdują.
 • Dostęp do aktualnych plików roboczych w programie AutoCAD, Autodesk Docs i chmurze.


Stacja do AutoCAD


 

Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


  Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
  Please prove you are human by selecting the car.