Menu

AutoCAD LT 2025

Branża architektoniczna


AutoCAD LT 2025 nowości

Autodesk AutoCAD LT umożliwia dokładne tworzenie plików DWG™ z ulepszonymi funkcjami, które pomogą skoncentrować się na procesie projektowania zachowując jednocześnie łączność i bezpieczną współpracę. Efektywnie zbieraj informacje za pomocą Count, standaryzuj rysunki za pomocą Smart Blocks, uzyskuj dostęp do zasobów pomocy technicznej za pomocą wbudowanego programu Autodesk Assistant i automatyzuj za pomocą AutoLISP zapewniając zespołom elastyczność w tworzeniu procedur i przepływów pracy specyficznych dla Twojej branży.

Uzyskaj najnowsze funkcje z ulepszeniami wydajności i rozpocznij projektowanie aby sprostać obecnym I przyszłym wyzwaniom dzięki programowi AutoCAD LT.

 


Inteligentne bloki: wyszukiwanie i konwertowanie 

Przeszukuj szybko rysunki w poszukiwaniu obiektów, które można przekształcić w wystąpienia nowo zdefiniowanego, istniejącego, ostatnio używanego lub sugerowanego bloku z bibliotek bloków za pomocą Autodesk AI.


Inteligentne bloki: rozmieszczenie 

Oszczędzaj czas i redukuj liczbę kliknięć dzięki automatycznym umieszaniu bloków na rysunku w oparciu o to, gdzie w pliku DWG były wstawione te same bloki.


Zliczanie 

Automatyzuje zliczanie bloków lub obiektów w wybranym obszarze lub na całym rysunku za pomocą menu umożliwiającego identyfikację błędów i nawigację po zliczonych obiektach.


Aktualizacje statystyk aktywności

Dostęp do niezbędnych danych projektowych ze szczegółowym dziennikiem zdarzeń użytkowników biorących udział w edycji rysunku DWG — śledzenie ponad 35 typów działań, w tym historia wersji i narzędzia do porównywania plików.


Ulepszenia kreskowania 

Nie musisz już zamykać obwiedni aby zakreskować obszar! Wybierz styl kreskowania, wskaż punkt początkowy i kreskuj wzdłuż ścieżki.


Śledzenie 

Dodawaj notatki i znaczniki dotyczące zmian w projekcie bez zmiany istniejącego rysunku z poziomu programu AutoCAD, a także aplikacji internetowych i mobilnych.


Mapy bazowe ArcGIS® 

Uzyskaj dostęp do pięciu map bazowych w postaci zdjęć satelitarnych i lotniczych o wysokiej rozdzielczości, map OpenStreetMaps i ulic, a także jasnych i ciemnoszarych monochromatycznych stylów map.

Jak działają mapy Esri


Stacja do AutoCAD


Obejrzyj film o nowościach wersji 2022:

Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


    Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
    Please prove you are human by selecting the flag.


    Promocje