Menu

AutoCAD 2015

Branża architektoniczna


Autodesk AutoCAD 2015 – Nowoczesność – Łączność – Produktywność

AutoCAD 2014 - projektuj jeszcze lepiej


Najnowocześniejszy AutoCAD do tej pory

Zaprojektuj i ukształtuj świat wokół siebie za pomocą potężnych i elastycznych funkcji programu AutoCAD – jednego z najlepszych narzędzi projektowania 2D oraz 3D na świecie.Oprogramowanie Autodesk®AutoCAD®2015 łączy i usprawnia procesy projektowania jak nigdy wcześniej. Dostępne we wszystkich pakietach projektowych Autodesk oprogramowanie AutoCAD dzięki niezwykle wydajnym narzędziom do tworzenia dokumentacji projektów 2D i 3D przyśpiesza proces projektowania od koncepcji po wykonanie. Łączy koncepcje projektowe ze światem rzeczywistym dzięki interaktywnym mapom, narzędziom do geolokalizacji i nowym możliwościom przechwytywania otoczenia. Nowe narzędzie Design Feed przybliża współpracę nad projektem w ramach sieci społecznościowych, umożliwiając udziałowcom większe zaangażowanie

Przegląd nowości AutoCAD 2015: Projektuj jeszcze lepiej

Dokumentacja

Uproszczony interfejs

Nowy zaktualizowany interfejs pomaga usprawnić proces projektowania. Ciemniejszy interfejs jest nie tylko przyjemniejszy dla oka, ale także nie męczy wzroku, gdyż bardzo cienkie linie, przyciski i tekst są lepiej widoczne.

Galerie wstążek 

Uzyskaj wizualny dostęp do zawartości rysunku bezpośrednio ze wstążki, oszczędzając czas i redukując liczbę kliknięć. Galeria wstążki zapewnia intuicyjny, wizualny i szybki proces roboczy. Załóżmy na przykład, że chcesz dodać blok do projektu. Korzystając z galerii wstążki, ustaw kursor na wstążce, aby wstawić blok. W galerii bloku wyświetlą się miniatury wszystkich bloków. Możesz wstawić elementy bez konieczności użycia okna dialogowego.

Strona Nowa karta 

Szybko otwieraj nowe i istniejące rysunki oraz uzyskuj dostęp do szerokiej gamy elementów projektu. Nowa karta umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie projektowania. Użyj strony Nowa karta, aby otworzyć szablony, uaktualnienie ze źródła danych projektu lub dane projektu znajdujące się w chmurze Autodesk 360.

Podgląd poleceń

Przeglądaj wyniki często używanych poleceń bez faktycznego wprowadzania zmian. Podgląd poleceń pomaga zmniejszyć liczbę wykonywanych poleceń cofnięcia przez umożliwienie oceny potencjalnych zmian poleceń, takich jak odsunięcie, zaokrąglenie i ucięcie.

Projekt

Rozszerzone Mapy online

Dostęp do map online — wcześniej map aktywnych — bezpośrednio w obszarze rysunku. Można teraz pobrać mapy w trybie online jako obrazy statyczne i wydrukować je. Mapy, które zostały zintegrowane z projektem, mogą być teraz częścią rysunku końcowego. Można teraz drukować na papierze lub tworzyć pliki PDF zawierające mapy geograficzne.

Łączność

Rozszerzone Źródła danych projektu 

Ulepszenia obejmują możliwość korzystania z intranetowych źródeł danych projektu, jak również połączenie z Internetem lub chmurą. Projektowanie i komentowanie odbywają w tym samym miejscu, ale gdy nadchodzi czas, aby wysłać końcowy rysunek, można wybrać, czy komentarze powinny być również wysłane. Wbudowane narzędzia w procesach roboczych eTransmit i zapisywanie pliku mogą usunąć komentarze, jeśli chcesz.

Dostosowywanie 

Obsługa przez Windows 8 

Program AutoCAD 2015 obsługuje systemy operacyjne Windows 8, jak również Windows 7.

AutoCAD_2015_win8


Najważniejsze różnice w wersji Mac

Obsługa wyświetlacza Retina

Poznaj oszałamiający obraz w wysokiej rozdzielczości na wyświetlaczu Retina. Oprogramowanie AutoCAD 2014 dla komputerów Mac w pełni obsługuje standard wysokiej rozdzielczości. Elementy graficzne w wysokiej rozdzielczości umieszczono w całym interfejsie użytkownika, na paskach narzędzi, a także jako ikony narzędzi oraz w renderingu w ramach obrazu.

AutoCAD_for_Mac

Synchronizacja rysunków

Dostęp i synchronizacja plików programu CAD dla komputerów Mac na pulpicie z plikami w chmurze. Upewnij się, że masz dostęp do aktualnych wersji rysunków za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne Autodesk 360 (angielski) w programie AutoCAD dla komputerów Mac. Dostosuj proces synchronizacji, korzystając z okna dialogowego ustawień Opcje online.

AutoCAD_for_Mac

Pakiet rysunku

Użyj programu AutoCAD dla komputerów Mac do gromadzenia plików w skompresowanym folderze do przechowywania i dystrybucji. Podobnie jak funkcja eTransmit w programie AutoCAD dla systemu Windows, pakiet rysunku przyspiesza zbieranie powiązanych plików do skompresowanego folderu w celu łatwego udostępniania. Program AutoCAD dla komputerów Mac zapisuje również pliki PDF o mniejszych rozmiarach niż dotychczas.

AutoCAD_for_Mac

Udoskonalenia użyteczności 

Pracuj szybciej i bardziej intuicyjnie dzięki nowej stronie domowej pomocy online, odświeżonemu ekranowi powitalnemu oraz przyciskowi podglądu wydruku. Naciśnij klawisz F1, aby uzyskać odpowiednią pomoc dotyczącą dokumentacji, instalacji i wdrażania. Użyj wyszukiwania, aby odkryć artykuły, które można udostępnić, i zakładki do użycia w przyszłości.

AutoCAD_for_Mac


Zapisz się na Newsletter

Jeśli chcą Państwo na bieżąco otrzymywać informacje dotyczące tej wersji, zachęcamy subskrypcji naszego miesięcznego biuletynu branżowego, w którym informować będziemy o wszystkich nowościach.

[easy_contact_forms fid=13]


Dlaczego warto?

W ciągu ponad 12 lat obecności na rynku współpracowaliśmy już z ponad dwoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną i konkurencyjną ofertę.


Skontaktuj się z nami


color-on-white
 

Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


    Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
    Please prove you are human by selecting the truck.


    Promocje


    AutoCAD 2015, 5.0 out of 5 based on 1 rating