Menu

AutoCAD 2017

Branża architektoniczna


Wybierz AutoCAD 2017 dla precyzji i jakości jakiej oczekujesz

acad-2017-banner

Korzystaj z nowych funkcji w oprogramowaniu AutoCAD 2017. Zarządzaj z łatwością wszystkimi aktualizacjami oprogramowania, przy użyciu aplikacji komputerowej Autodesk.

Szybko i łatwo, za pomocą dwóch kliknięć, możesz udostępnić współpracownikom swoje poglądy rysunków, przez publikację ich w chmurze. Importuj geometrię plików PDF do rysunku jako obiekty AutoCAD, wykorzystaj potężne nowe narzędzia do tworzenia i edycji linii środka i znaczników środka. Korzystaj z AutoCAD gdziekolwiek jesteś za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej.


Program AutoCAD 2017 dostępny jest w sprzedaży od 21.03.2016r.

Powyższa data dotyczy wersji anglojęzycznej. Polska wersja językowa wchodzi 28.03.2016r.


Nowości AutoCAD 2017

Większa mobilność oprogramowania acad-desktop

Jedną z pierwszych zmian jaką można zauważyć podczas instalowania programu AutoCAD 2017 jest nowe okno Autodesk Aplikacje na pulpicie, która jest automatycznie wyświetlana po zakończeniu instalacji.

acad-deskt1Możliwość importowania plików PDF

Inteligentne przenoszenie tekstu i geometrii plików PDF i wykorzystanie ich jak każdy inny obiekt AutoCAD.

acad-importPDF acad-importPDF1Poprawa współpracy przy publikacji projektów w chmurze

AutoCAD 2017 oferuje nowe narzędzie, które pozwala w łatwy sposób publikować widoki rysunków do chmury w celu ułatwienia współpracy z zainteresowanymi stronami, przy jednoczesnej ochronie plików DWG. Uczestnicy sprawdzający projekt bez logowania w A360 czy instalacji produktu opartego na AutoCAD, mogą uczestniczyć w dodawaniu zmian w projekcie. Brak dostępu do plików źródłowych DWG, gwarantuje bezpieczeństwo w ingerowanie w pliku źródłowym projektu.

acad-save

Możesz uzyskać dostęp do nowego widoku z rozwijanego menu lub na karcie wstążki A360 za pomocą polecenia SHARE DESIGN VIEW /DOCUMENT.

acad-design-viewsInteligentne linie środka i znaczniki środka

AutoCAD 2017 oferuje nowe, zaawansowane narzędzia do tworzenia i edycji linii środkowych i znaczników środka. Możesz uzyskać dostęp do centrum i narzędzi Linii środków w zakładce Opisz.

Narzędzie Linia środkowa tworzy środkową geometrię określonego rodzaju linii w połączeniu z wybranymi liniami i poliliniami. Narzędzie to tworzy znacznik środka na środku wybranego koła, łuku lub wielokąta łuku. Jeśli przesuniesz powiązane obiekty, linie środkowe i znaczniki środka odpowiednio się aktualizują.

acad-znaczniki-srodka


Dlaczego warto kupować w PCC Polska?

W ciągu ponad 14 lat obecności na rynku współpracowaliśmy już z ponad dwoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną i konkurencyjną ofertę.


Skontaktuj się z nami

color-on-white
 

 Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


  Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
  Please prove you are human by selecting the flag.


  Promocje


  Zapisz się na Newsletter

  Jeśli chcą Państwo na bieżąco otrzymywać informacje dotyczące tej wersji, zachęcamy subskrypcji naszego miesięcznego biuletynu branżowego, w którym informować będziemy o wszystkich nowościach.

  [easy_contact_forms fid=13]