AutoCAD 2017

Branża architektoniczna


Wybierz AutoCAD 2017 dla precyzji i jakości jakiej oczekujesz

acad-2017-banner

Korzystaj z nowych funkcji w oprogramowaniu AutoCAD 2017. Zarządzaj z łatwością wszystkimi aktualizacjami oprogramowania, przy użyciu aplikacji komputerowej Autodesk.

Szybko i łatwo, za pomocą dwóch kliknięć, możesz udostępnić współpracownikom swoje poglądy rysunków, przez publikację ich w chmurze. Importuj geometrię plików PDF do rysunku jako obiekty AutoCAD, wykorzystaj potężne nowe narzędzia do tworzenia i edycji linii środka i znaczników środka. Korzystaj z AutoCAD gdziekolwiek jesteś za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej.


Program AutoCAD 2017 dostępny jest w sprzedaży od 21.03.2016r.

Powyższa data dotyczy wersji anglojęzycznej. Polska wersja językowa wchodzi 28.03.2016r.


Nowości AutoCAD 2017

Większa mobilność oprogramowania acad-desktop

Jedną z pierwszych zmian jaką można zauważyć podczas instalowania programu AutoCAD 2017 jest nowe okno Autodesk Aplikacje na pulpicie, która jest automatycznie wyświetlana po zakończeniu instalacji.

acad-deskt1Możliwość importowania plików PDF

Inteligentne przenoszenie tekstu i geometrii plików PDF i wykorzystanie ich jak każdy inny obiekt AutoCAD.

acad-importPDF acad-importPDF1Poprawa współpracy przy publikacji projektów w chmurze

AutoCAD 2017 oferuje nowe narzędzie, które pozwala w łatwy sposób publikować widoki rysunków do chmury w celu ułatwienia współpracy z zainteresowanymi stronami, przy jednoczesnej ochronie plików DWG. Uczestnicy sprawdzający projekt bez logowania w A360 czy instalacji produktu opartego na AutoCAD, mogą uczestniczyć w dodawaniu zmian w projekcie. Brak dostępu do plików źródłowych DWG, gwarantuje bezpieczeństwo w ingerowanie w pliku źródłowym projektu.

acad-save

Możesz uzyskać dostęp do nowego widoku z rozwijanego menu lub na karcie wstążki A360 za pomocą polecenia SHARE DESIGN VIEW /DOCUMENT.

acad-design-viewsInteligentne linie środka i znaczniki środka

AutoCAD 2017 oferuje nowe, zaawansowane narzędzia do tworzenia i edycji linii środkowych i znaczników środka. Możesz uzyskać dostęp do centrum i narzędzi Linii środków w zakładce Opisz.

Narzędzie Linia środkowa tworzy środkową geometrię określonego rodzaju linii w połączeniu z wybranymi liniami i poliliniami. Narzędzie to tworzy znacznik środka na środku wybranego koła, łuku lub wielokąta łuku. Jeśli przesuniesz powiązane obiekty, linie środkowe i znaczniki środka odpowiednio się aktualizują.

acad-znaczniki-srodka


Dlaczego warto kupować w PCC Polska?

W ciągu ponad 14 lat obecności na rynku współpracowaliśmy już z ponad dwoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną i konkurencyjną ofertę.


Skontaktuj się z nami

color-on-white
 

 Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.


Promocje


Zapisz się na Newsletter

Jeśli chcą Państwo na bieżąco otrzymywać informacje dotyczące tej wersji, zachęcamy subskrypcji naszego miesięcznego biuletynu branżowego, w którym informować będziemy o wszystkich nowościach.

[easy_contact_forms fid=13]