Menu

AutoCAD dla studentów

Branża architektoniczna


Studencie, skorzystaj z pełnej funkcjonalności programów Autodesk

Aby w pełni móc korzystać z licznych narzędzi i funkcji oprogramowania AutoCAD/ AutoCAD LT trzeba wielu godzin pracy w programie. Możesz skorzystać z darmowych filmów czy tutoriali i samodzielnie uczyć się programu na swojej studenckiej licencji AutoCAD.

Możesz też wybrać kursy AutoCAD dla studentów i osób indywidualnych prowadzone przez certyfikowanego Instruktora w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Autodesk. Będzie to najlepsza opcja jeśli zależy Ci na dokładnym i rzetelnym poznaniu narzędzi programu Autodesk AutoCAD w krótkim czasie.

W naszym Centrum Szkoleniowym możesz wybierać spośród różnych poziomów szkoleń z programu AutoCAD: poziom podstawowy, poziom zaawansowany. Mamy także w ofercie szkolenia AutoCAD online czy tematyczne jak na przykład: Bloki i atrybuty, Praca w chmurze. A jeśli żaden ze standardowych zakresów Tobie nie odpowiada, umów się z nami na szkolenie dedykowane z AutoCAD!

Zobacz pełną ofertę szkoleń AutoCAD >>

Nawet jeśli masz już za sobą pierwsze kroki w programie AutoCAD, szkolenia prowadzone przez świetnego instruktora, który posiada wieloletnią wiedzą praktyczną to dobra inwestycja. Pozwolą Ci uzupełnić posiadaną wiedzę, zlikwidować złe nawyki, prawidłowo wykonywać rysunki CAD 2D i korzystać z nowych funkcji programu a w rezultacie tworzyć swoje projekty sprawnie i z przyjemnością.

Sprawdź też naszą ofertę szkoleń Autodesk dla studentów >>

  

 

Stacja do AutoCAD

 

Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.

    Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
    Please prove you are human by selecting the cup.


    Promocje