AutoCAD

Branża architektoniczna


Twórz oszałamiające projekty 2D i 3D
dzięki oprogramowaniu AutoCAD

Twórz projekty jeszcze bardziej dokładne, a szczegółowe rysunki w jeszcze krótszym czasie w oprogramowaniu AutoCAD – najbardziej popularnym i obdarzonym na świecie zaufaniem.


Najnowszy AutoCAD posiada inteligentne narzędzia i nowe funkcje wymiarowani i jest dostępny we wszystkich pakietach Autodesk Design Suite. Zaktualizowany nowoczesny interfejs usprawnia proces projektowania, ulepszenia dotyczące wydajności pozwalają przyspieszyć procesy robocze.Program AutoCAD może pomóc:

  • Tworzyć atrakcyjne projekty 2D i 3D
  • Przyśpieszyć proces projektowania dzięki wydajnym ulepszeniom oprogramowania
  • Importować i zbierać modele z różnych aplikacji
  • Mieć dostęp do projektów za pomocą urządzenia przenośnego

Niezawodna technologia udostępniania plików TrustedDWG

Technologia TrustedDWG pomaga zapewnić, że wszystkie elementy w rysunkach i zależności między nimi zostaną zachowane w nienaruszonym stanie. Dzięki temu rozszerzeniu można swobodnie wymieniać i edytować rysunki różnych firm. Technologia  TrustedDWG zapewnia stabilność oraz zgodność komunikacji z klientami oraz współpracownikami. Wszystkie produkty AutoCAD mogą się dzięki niej komunikować między sobą.


Więcej swobody projektowania

Dzięki narzędziom do modelowania powierzchni, brył i siatek, oprogramowanie AutoCAD zapewnia obecnie pełną kontrolę i elastyczność. Zaawansowane narzędzia do obsługi chmury punktów umożliwiają import zeskanowanych obiektów składających się nawet z 2 miliardów punktów, dzięki czemu można rozpocząć projektowanie w oparciu o dane na temat istniejącego środowiska.


Szybsze dokumentowanie

Przepływy zadań w procesie tworzenia dokumentacji ulepszono na szereg różnych sposobów, m.in. dodając takie opcje, jak widok przekroju i widok szczegółowy importowanych modeli, podgląd edycji właściwości i podgląd zmian w oknie roboczym. Zaktualizowany interfejs wyposażono w bardziej elastyczny wiersz poleceń i więcej wielofunkcyjnych uchwytów.


Intuicyjne połączenie

Technologia oparta o przetwarzanie w chmurze znacznie ułatwia współpracę, a dostęp do projektów i ich edycja są obecnie możliwe za pośrednictwem urządzeń przenośnych. Wbudowane połączenie z portalami Facebook i Twitter pozwala łatwo udostępniać projekty członkom społeczności internetowej.


Sugestywna komunikacja

Zintegrowane narzędzia do renderowania pozwalają tworzyć efektowne reprezentacje modeli 3D. Oprogramowanie AutoCAD obsługuje również funkcję drukowania 3D, dzięki czemu można szybko tworzyć trójwymiarowe prototypy projektów.


Łatwiejsze dostosowanie

Firma Autodesk oferuje za pośrednictwem portalu Autodesk Exchange szereg aplikacji pozwalających rozszerzyć możliwości oprogramowania AutoCAD. Można również udostępniać preferencje dostosowania programu, co ułatwia pracę na różnych komputerach. Migracja niestandardowych ustawień jest nieskomplikowana; można także zresetować oprogramowanie AutoCAD do ustawień domyślnych.


 
 
Stacja do AutoCAD
 

 

Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.


Promocje

AutoCAD, 3.4 out of 5 based on 5 ratings