Menu

Zobacz cykl filmów dotyczących cyfrowego prototypowania

Zobacz filmy i poznaj jak tworzyć innowacyjne produkty jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze dzięki narzędziom do cyfrowego prototypowania zawartym m.in. w pakiecie Product Design Suite.


Rozwiązania dla cyfrowego prototypowania Autodesk
przeniosą Twoją firmę dalej niż modelowanie 3D


Co to Cyfrowe prototypowanie?

Cyfrowe prototypowanie daje producentom możliwość wirtualnego stworzenia gotowego produktu –  jeszcze zanim nabierze on postaci fizycznej. Dzięki cyfrowym prototypom producenci mogą, bez konieczności tworzenia kosztownych prototypów fizycznych, dokonywać wizualizacji i symulacji zachowania produktu w rzeczywistych warunkach. Rozwiązanie to pozwala na zmniejszenie kosztów projektowania i produkcji.


Narzędzia Autodesk do cyfrowego prototypowania

Podejście Autodesk do cyfrowego prototypowania jest unikalne ze względu na wymierność rezultatów, łatwy dostęp oraz wysoką efektywność kosztową – dzięki czemu jeszcze szersze grono producentów ma możliwość poznania korzyści płynących ze stosowania cyfrowych prototypów, przy minimalnym zakłóceniu istniejących schematów pracy. Cyfrowe prototypowanie Autodesk to prosta i bezpośrednia droga do tworzenia i korzystania z pojedynczego cyfrowego modelu.


Cyfrowe prototypowanie – Cykl filmów poglądowych

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami dotyczącymi wybranych funkcji i możliwości rozwiązań do cyfrowego prototypowania zawartych m.in. w pakiecie Product Design Suite. Składający się z czterech części cykl filmów (webcast) przedstawia w jaki sposób rozwiązania Autodesk do cyfrowego prototypowania usprawniają wszystkie etapy procesu projektowania. Prezentacje przygotowane zostały w języku polskim.

Zobacz filmy >>

Źródło/Autor: PCC Polska


Zamów newsletter


Bądź na bieżąco! Zamów nasz biuletyn branżowy – raz w miesiącu prześlemy informacje z branży oraz szczegóły naszych promocji. Bez spamu.  Z możliwością rezygnacji.