Menu

Seminarium mechaniczne już 4 czerwca we Wrocławiu

Premiera wersji Autodesk 2015, nowe produkty do symulacji i usługi w chmurze oraz showroom sprzętowy to tylko część atrakcji, które zobaczyć będzie można 4 czerwca we Wrocławiu podczas seminarium mechanicznego PCC Polska..


PCC Polska –  Autoryzowany Partner firm Autodesk, HP oraz 3dconnexion – zaprasza konstruktorów, projektantów oraz kierownictwo działów technologicznych na czerwcowe seminarium dla branży mechanicznej. Seminarium odbędzie się na samym początku czerwca (04.06.2014), w stolicy Dolnego Śląska.

W tym roku uczestników ugościmy w całkiem nowej lokalizacji – przestronnej i nowoczesnej sali w Centrum Konferencyjnym Wrocławskiego Parku Przemysłowego.


Dlaczego warto

  • Nowości wersji 2015 oprogramowania Autodesk na żywo i w języku polskim: Inventor, AutoCAD, AutoCAD Mechanical, AutoCAD Electrical..
  • Cyfrowe prototypowanie – dowiesz się więcej o obecnych rozwiązaniach Autodesk
  • Symulacje i obliczenia MES – opowiemy na temat całkiem nowych produktów oraz udogodnień w wersjach 2015 dla mechaników i konstruktorów
  • Zarządzanie dokumentacją – zobaczysz jak usprawnić zespołom projektowym i inżynieryjnym organizowanie danych oraz zarządzanie nimi
  • Co ciekawego w chmurze – przybliżymy ci konkretne usługi Autodesk dla mechaników i konstruktorów
  • Ważne zmiany w obecnej polityce aktualizacji Autodesk – wiarygodne informacje tylko z pierwszej ręki
  • Subskrypcja Autodesk – rozszerz możliwości oprogramowania Autodesk oraz dowiedz się więcej o wynajmie licencji na określony czas
  • Showroom sprzętowy – możliwość poznania i sprawdzenia na żywo najnowszego sprzętu przydatnego w każdym dziale konstrukcyjnym

Dodatkowe atrakcje

Wśród zarejestrowanych uczestników seminarium rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody i pamiątkowe upominki.
Nagroda główna: Manipulator 3dconnexion – SpaceNavigator

gadzety

Ponadto każdy z uczestników naszego seminarium będzie miał szansę skorzystać ze specjalnych ofert i promocji na oprogramowanie, sprzęt i usługi przygotowanych na tę okazję.


Szczegóły i rejestracja

Aby poznać sylwetki prowadzących, lokalizację wydarzenia oraz dokonać bezpłatnej rejestracji wystarczy skorzystać z odpowiednich zakładek zawartych na stronie wydarzenia. Uwaga: liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Zarejestruj się już dziś>>


Zamów newsletter


Bądź na bieżąco! Zamów nasz biuletyn branżowy – raz w miesiącu prześlemy informacje z branży oraz szczegóły naszych promocji. Bez spamu.  Z możliwością rezygnacji.


[easy_contact_forms fid=13]