Menu

Cyfrowe prototypowanie – Rejestracja na webcast

prototypy-cyfrowe

Zmień sposób myślenia o procesie projektowania

Poznaj jak cyfrowe prototypowanie pomaga oszczędzić czas i pieniądze, tworzyć jeszcze lepsze produkty oraz uzyskać przewagę nad konkurencją. Pracuj na pojedynczym modelu cyfrowym od fazy koncepcyjnej aż po produkcję. Zarządzaj projektem oraz dokonaj jego wizualizacji i optymalizacji jeszcze zanim powstanie fizyczny prototyp – aby usprawnić współpracę i łatwiej wprowadzać innowacje. Zobacz przygotowane przez nas filmy.


Aby uzyskać dostęp do poniższych filmów prosimy o wypełnienie krótkiego formularza po prawej stronie >>

Przejdź z 2D do 3D

Zobacz jak używać danych CAD 2D z programu AutoCAD w programie Inventor, aby rozpocząć projektowanie w 3D. Dzięki bezproblemowej współpracy programów w Pakiecie Product Design Suite możesz wybrać właściwe oprogramowanie do każdego zadania. Szybko i łatwo udostępniaj części projektów 3D i aktualizuj rysunki produkcyjne DWG™. Zobacz jak usprawnić pracę swojemu działowi – twórz dokumentację projektu 3D używając rysunków 2D.

Webcast_DP_1

Eksportuj i Importuj pliki

Importuj i eksportuj pliki z innych systemów CAD. Zobacz jak korzystać z pakietu Autodesk Product Design Suite, aby łatwiej tworzyć i udostępniać dokumentację gotową do produkcji na podstawie przetestowanego, cyfrowego prototypu.

Webcast_DP_2

Wykonuj obliczenia i optymalizację MES

Poznaj jak optymalizować i sprawdzić wydajność produktu przed rozpoczęciem jego produkcji. Narzędzia Pakietu Product Design Suite pomagają minimalizować ryzyko pojawienia się błędu, kontrolować projekt na wszystkich etapach prac i wybrać opłacalne materiały gwarantujące trwałość produktu. Integracja z oprogramowaniem do projektowania 3D sprawia, że korzystanie z symulacji we wszystkich fazach projektu jest efektywne.

Webcast_DP_3

Sprawnie zarządzaj wspólnymi danymi

Zobacz jak oszczędzić czas i energię, zarządzaj wszystkimi danymi projektowymi poprzez zintegrowany system zarządzania. Autodesk dostarcza program do scentralizowanego zarządzania danymi – Vault – który pozwala grupom roboczym bezpiecznie przechowywać i zarządzać projektami i towarzyszącą im dokumentacją na dowolnym etapie prac. Program Vault wchodzi w skład pakietu do cyfrowego prototypowania – Product Design Suite.

Webcast_DP_4


Księga gości

Wprowadź swoje dane aby zobaczyć filmy

Autor prezentacji prosi Cię o pozostawienie kilku informacji o sobie. Po wysłaniu formularza zostaniesz przekierowany do strony z aktywnymi filmami.


    Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
    Please prove you are human by selecting the house.

    Promocje