Menu

Cyfrowe prototypowanie – rozwiązania dla przemysłu

prototypy-cyfrowe

 

 

Twórz doskonałe produkty dzięki cyfrowemu prototypowaniu Autodesk.


Rozwiązania do Cyfrowego prototypowania Autodesk® to innowacyjne metody sprawdzania pomysłów przed wprowadzeniem ich w życie. To sposób aby członkowie różnych zespołów mogli współpracować ze sobą bardziej efektywnie. Dzięki temu rozwiązaniu firmy różnych rozmiarów mogą opracowywać doskonalsze produkty i dostarczać je konsumentom szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.  Od koncepcji poprzez projekt, wytwarzanie, marketing i wiele więcej – Cyfrowe Prototypowanie Autodesk usprawnia cały proces rozwoju produktu.


Rozwiązanie Autodesk do Cyfrowego Prototypowania może pomóc:

 • Poprawić współpracę i innowacyjność produktów już na wczesnym etapie procesu projektowego
 • Znacznie skrócić czas tworzenia i wdrażania projektu
 • Zwiększyć kontrolę nad danymi projektowymi
 • Być bardziej konkurencyjnym w złożonych środowiskach globalnych

Aby dowiedzieć się w jaki sposób rozwiązania Autodesk wspierają cyfrowe prototypowania na wszystkich etapach projektu z uwzględnieniem norm, oferując skalowalne środowisko i różnorodne opcje zakupu skontaktuj się z nami już dziś.

Zapytaj o ofertę >>


Najlepsze projektowanie koncepcyjne w swojej klasie

Podejście Autodesk do cyfrowego prototypowania jest unikalne ze względu na wymierność rezultatów, łatwy dostęp oraz wysoką efektywność kosztową – dzięki czemu jeszcze szersze grono producentów ma możliwość poznania korzyści płynących ze stosowania cyfrowych prototypów, przy minimalnym zakłóceniu istniejących schematów pracy. Cyfrowe prototypowanie Autodesk to prosta i bezpośrednia droga do tworzenia i korzystania z pojedynczego cyfrowego modelu. Wykorzystanie cyfrowych prototypów pozwala zwiększyć wydajność projektowania oraz podnieść innowacyjność poprzez wizualizację i symulację zachowania produktu w rzeczywistych warunkach, a także oszczędzać czas i pieniądze dzięki zmniejszeniu liczby potrzebnych prototypów fizycznych.

Rozwiązania dla przemysłu


Rozwiązania Autodesk do tworzenia prototypów cyfrowych łączy wszystkie dane projektowe, powstałe na wszystkich etapach projektowania, w pojedynczy cyfrowy model utworzony przez oprogramowanie Autodesk® Inventor®. Pozwala to na doskonalsze projektowanie, tworzenie wizualizacji i przeprowadzenie symulacji gotowego produktu bez konieczności korzystania z drogich prototypów fizycznych i zakłócania procesu projektowania.

Rozwiązania do cyfrowego prototypowania Autodesk udostępniają profesjonalistom z wielu branż narzędzia, dzięki którym możliwe jest:

 • przyspieszenie wprowadzania produktów na rynek
 • podniesienie poziomu innowacyjności
 • uproszczenie procesu rozwoju produktu
 • ułatwienie współpracy z klientami i partnerami
 • testowanie produktów zanim powstaną
 • zmniejszenie lub wyeliminowanie konieczności budowy fizycznych prototypów


Profesjonaliści korzystający z rozwiązań do cyfrowego prototypowania Autodesk pracują m.in. w następujących branżach przemysłu:

Produkty konsumenckie

Rozwiązania do cyfrowego prototypowania Autodesk pomagają producentom produktów konsumenckich wprowadzać innowacje, przyspieszać wprowadzenie nowych produktów na rynek oraz zoptymalizować globalny łańcuch dostaw.


Maszyny przemysłowe

Rozwiązania Autodesk dla przemysłu dają producentom maszyn przemysłowych możliwość połączenia wszystkich etapów procesu rozwoju produktu przy pomocy pojedynczego modelu cyfrowego. Rozwiązania Autodesk do cyfrowego prototypowania umożliwiają konceptualizację, modelowanie oraz testowanie maszyn przemysłowych zanim jeszcze zostaną zbudowane.


Producenci części samochodowych

Dzięki korzystaniu z pojedynczego modelu cyfrowego, producenci części samochodowych maja możliwość uproszczenia całego procesu od projektu aż do taśmy produkcyjnej. Cyfrowe prototypowanie pozwala na optymalizację projektów – aby produkty trafiały w gusta konsumentów i odzwierciedlały wizerunek danej marki. Rozwiązania Autodesk ułatwiają producentom części samochodowych tworzenie innowacyjnych projektów oraz zapewniają szybsze wprowadzenie produktów na rynek.


Dostawcy branży samochodowej

Rozwiązania Autodesk do cyfrowego prototypowania pozwalają dostawcom branży samochodowej efektywniej i szybciej współpracować z klientami i partnerami przy projektowaniu, modelowaniu, testowaniu produktów oraz ich wprowadzaniu na rynek. Rozwiązania Autodesk adresują wszystkie fazy cyklu rozwoju produktu motoryzacyjnego i ułatwiają zachowanie konkurencyjności na globalnym rynku.


Transport komercyjny i rekreacyjny

Autodesk dostarcza producentom środków transportu narzędzi do konceptualizacji, modelowania i testowania projektów jeszcze zanim zostaną zbudowane.


Przykłady wdrożeń w Polsce


Rozwiązania dla cyfrowego prototypowania Autodesk przeniosą Twoją firmę dalej niż modelowanie 3D. Grupy robocze mają możliwość korzystania z pojedynczego modelu cyfrowego na każdym etapie procesu produkcji –od projektowania koncepcyjnego aż po produkcję – tym samym wypełniając luki informacyjne pomiędzy zespołami projektowymi, inżynierami, osobami odpowiadającymi za projekt mechaniczny, projekt elektryczny i działem produkcji.

silniki_damel

Trójwymiarowe silniki

Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych „Damel” S.A. produkuje silniki elektryczne przeznaczone przede wszystkim dla górnictwa oraz – w mniejszym stopniu – przemysłu chemicznego.

fideltronik urządzenia elektroniczne

Urządzenia elektroniczne

Fideltronik zajmuje się szeroko rozumianą produkcją kontraktową urządzeń elektronicznych. Oprócz usług montażu i projektów elektroniki firma wykonuje także projekty mechaniki urządzeń. Polskie przedsiębiorstwo z Suchej Beskidzkiej zaczynało w 1986 roku jako niewielka firma o specjalistycznym profilu. Po roku 1989 firma zaczęła się prężnie rozwijać opanowując m.in. rynek systemów zasilania awaryjnego – UPS.

macgregor przemysł stocznowy

Przemysł stoczniowy

Firma MacGREGOR jest uznanym producentem wyposażenia dla statków roro, pasażerskich, samochodowców, kontenerowców.

tagor przemysł wydobywczy

Przemysł wydobywczy

Fabryka Maszyn i Urządzeń TAGOR S.A. funkcjonuje na rynku górniczym od 1921 roku. Od początku swego istnienia firma jest znana ze swej jakości na rynku maszyn i urządzeń dla górnictwa.

transsystem

Systemy transportu technologicznego

TRANSSYSTEM jest największym polskim producentem i dostawcą systemów transportu technologicznego oraz jednym z największych producentów konstrukcji stalowych.

wawrzaszek

Samochody specjalne

Firma Wawrzaszek z Bielska-Białej, krajowy lider w dziedzinie inżynierii samochodów specjalnych, rozpoczęła użytkowanie oprogramowania Autodesk Inventor do wspomagania projektowania.

AMS linie montażowe

Urządzenia i linie monażowe

Przedsiębiorstwo AMS Sp. z o.o. łączy dwie działalności – z jednej strony jest firmą handlową oferującą produkty z zakresu automatyki znanych międzynarodowych koncernów, z drugiej projektuje, wykonuje i wdraża do produkcji urządzenia i linie montażowe oraz stanowiska kontrolno-pomiarowe wyrobów na konkretne zamówienia.

metalbud przemysł spożywczy

Maszyny i urządzenia dla przemysłu spożywczego

Metalbud Sp. z o.o. (www.metalbud.com), z siedzibą główną w Rawie Mazowieckiej, działa na rynku od 1974 roku. Firma jest jednym z czołowych producentów maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego.

Kontakt z nami


Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące cyfrowego prototypowania- zapraszamy do kontaktu. Można się z nami skontaktować na kilka różnych sposobów:


 • Rozmowa przez czat (prawy dolny róg strony, w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
 • Telefon: 71 347 10 41 (w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
 • Mail na adres: pccpolska@pccpolska.pl


Dlaczego warto?

W ciągu ponad 10 lat obecności na rynku współpracowaliśmy już z ponad dwoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy jednym z liderów rynku CAD w Polsce.


color-on-white

Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


  Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
  Please prove you are human by selecting the truck.  Promocje

  Cyfrowe prototypowanie - rozwiązania dla przemysłu, 5.0 out of 5 based on 1 rating