Menu

Zobacz co nowego: V-Ray 5 dla SketchUp, update 2

V-Ray aktualizacja dla Sketchup

Kategoria: Aktualności, Tagi: ,

V-Ray® 5 dla SketchUp, aktualizacja 2, przyśpiesza tworzenie oraz ułatwia prezentowanie projektu. Nowa nakładka V-Ray umożliwia szybkie i łatwe umieszczanie materiałów na powierzchniach bez naruszania materiału znajdującego się pod spodem.


Nowe funkcje V-Ray® 5 dla SketchUp

Scatter

Teren budowania modeli jest uproszczony dzięki nowemu narzędziu rozpraszania. Twórz szczegółowe sceny, dodając setki, tysiące lub miliony obiektów i modeli Chaos Cosmos na dowolnej powierzchni w intuicyjny i energooszczędny sposób. Kontroluj ich rozmiar, orientację i gęstość, aby uzyskać maksymalny realizm

Przenieś swój projekt na wyższy poziom dzięki Chaos Vantage. Dzięki Live Link możesz eksplorować nawet najbardziej złożone sceny w czystym ray tracingu w czasie rzeczywistym przy zerowej konfiguracji. Nawiguj i komunikuj się z prawdziwym oświetleniem i materiałami modelu oraz z łatwością twórz animacje i obrazy.

Chaos Cosmos materials

Nasza wyselekcjonowana kolekcja gotowych do renderowania 3D dodaje ważną nową kategorię: materiały. Skorzystaj z 200 nowych zasobów do następnego projektu, w tym terenu, płytek, drewnianych podłóg i nie tylko. Używaj ich po wyjęciu z pudełka lub edytuj ich kolor, wypukłość i połysk, aby dopasować je do swojej wizji.

V-Ray Material improvements

Złożony realizm przezroczystych i półprzezroczystych materiałów jest prosty dzięki zaktualizowanemu materiałowi V-Ray. Z łatwością twórz materiał szklany do obiektów jednostronnych dzięki opcji cienkościennej. Ustaw półprzezroczyste materiały, takie jak plastik lub wosk, za pomocą kilku kliknięć w trybach przezierności SSS i Wolumetrycznej.

Decals

Dzięki nowej nakładce V-Ray możesz łatwo nanosić unikalne materiały na przedmioty o dowolnym kształcie i tworzyć efekty, takie jak graffiti na ścianie, oznaczenia na drodze lub logo na produkcie.

Obejrzyj jakie jeszcze zostały wprowadzone zmiany:

 


Autor: Adrian Kaźmierczak | PCC Polska