Menu

Prywatne pokazy sprzętu do Motion Capture

PCC Polska Pokazy sprzętu MoCap

Kategoria: Motion Capture, Tagi: , , , ,

Chcesz wiedzieć jak wygląda sprzęt do motion capture – zapisz się na prywatny pokaz!


Pokazy sprzętu MoCap

Jako oficjalni Partnerzy systemów Xsens, Manus VR oraz Faceware staramy się przekazywać dla Was artystów jak najwięcej informacji z możliwości tego sprzętu do Motion Capture, jednak często same informacje jak i materiały nie są w stanie zastąpić spotkania bezpośredniego.

Z racji tego, że mamy ciężki czas, żeby móc spotkać się z Wami w rzeczywistości – otwierają się nam oczywiście możliwości spotkań wirtualnych.

pokazy sprzętu do Motion Capture Xsens Manus VR Faceware pokazy sprzętu do Motion Capture Xsens Manus VR Faceware 2Dlatego wychodzimy do Was z inicjatywą i proponujemy Wam spotkanie online – face to face (oczywiście online)!

Proponujemy spotkanie z całym naszym sprzętem, który można wykorzystywać do tworzenia animacji i chętnie podzielimy się wiedzą, jak to wszystko działa oraz podzielimy się plikami nagranymi podczas tej sesji, żebyście mogli samemu sprawdzić jaką jakość oddaje ten sprzęt! Odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania z dziedziny MoCapów jak i animacji.

Więc jeżeli jesteś zainteresowany przyspieszeniem tworzenia animacji lub ciekaw nowych technologii do przechwytywania ruchu – zgłoś się do nas e-mailowo z dopiskiem w temacie „MoCap na żądanie”, a my wrócimy do Ciebie z dostępnym wolnym terminem!

sesja Motion Capture Włodkowic-14


📌 Skontaktuj się z nami mailowo:

Bartosz Kondracki: bartosz.kondracki@pccpolska.pl  Temat: „MoCap na żądanie”

 

Autor: Michał Chmielewicz | PCC Polska