Menu

Przetestuj nową wersję Maxwell Render V3.2

Długo oczekiwana nowa wersja znanego silnika renderującego teraz w fazie testów. Dołącz do beta-testerów!


Bądź jedną z pierwszych osób, które poznaja najnowsze właściwosci wersji 3.2 silnika Maxwell Render firmy Next Limit. W celu uzyskania dostępu do strony Beta-testów Maxwell Render V3.2, należy zalogować się na forum Maxwell Render i zostać częścią grupy użytkowników VIP . Oznacza to, że tylko licencjonowani użytkownicy mają dostęp do wersji beta.


Czego można się spodziewac po nowej wersji?

Na pewno większej szybkości, dokładniejszego renderowania powierzchni, ogromnego ulepszenia przy renderowaniu płynów ( nowy parametr materiału nazwany “Nested Priority”), dwóch nowych typów soczewek do efektu typu „rybie oko”, ulepszone efekty rozmyc, refleksów i odbić. Jeste też coś dla deweloperów oprogramowania – nowa wtyczka API, oraz możliwość zapisywania grafiki w PSD na 8,16 i 32bit’y. I wiele, wiele innych ulepszeń i poprawek. Szczegóły już niebawem.

Zobacz film:

 


Pierwszy raz jako beta-tester?

Można automatycznie zarejestrować się na forum z portalu klienta, klikając na przycisk „Zarejestruj się w forum delegowania” z lewej strony  linków (w sekcji Zasoby). Rejestracja ta jednocześnie daje dostęp do forum, a także umożliwia dodanie siebie do grupy użytkowników VIP. Następnie należy zalogować się na forum przed uzyskaniem dostępu do strony beta. P odczas rejestracji można wybrać własną nazwę użytkownika na forach.  Zalecane jest, aby nie określać adresu e-mail jako nazwy użytkownika.

Byłaś/-łeś już beta-testerem?

Jeśli jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem możesz wysyłać wiadomości na forum. Upewnij się, że jesteś faktycznie zalogowany na forum z tego komputera. Następnie ponownie przejdź na stronę beta. Skorzystaj z linku „Zarejestruj się w forum delegowania”, które doda Cię do grupy użytkowników VIP.