Menu

Vantage i anima 5 – pełna integracja

Integracja anima 5 z Vantage od Chaos

Kategoria: Aktualności, Tagi: , , ,

Współpraca AXYZ i Chaos Group zaowocowała połączniem Vantage z programem Anima. Dzięki temu możesz teraz renderować realistyczne postacie ludzkie (Anima) w czasie rzeczywistym (Vantage)!


Pełna integracja AXYZ Anima i Chaos Vantage

Z radością ogłaszamy, że AXYZ anima i Chaos Vantage są teraz w pełni zintegrowane, oferując użytkownikom płynne korzystanie z obu programów.
AXYZ i Chaos Group współpracowały, aby zapewnić  integrację i jesteśmy tym faktem podekscytowani, widząc pozytywny wpływ, jaki będzie miała ta integracja na workflow użytkowników.

Współpraca pomiędzy Animą i Vantage umożliwia użytkownikom łatwe tworzenie wyjątkowych wizualizacji, aby wyzwolić w twórcach ich pełen potencjał. Integracja odzwierciedla zaangażowanie w zapewnianie użytkownikom najwyższej jakości doświadczeń i otwieranie nowych możliwości dla architektów, projektantów i inżynierów.


Co zyskujesz dzięki integracji AXYZ Anima i Chaos Vantage

Wcześniej importowanie postaci animowanych do Vantage było skomplikowanym i uciążliwym procesem. Jednak dzięki integracji użytkownicy mogą teraz importować sceny z Anima bezpośrednio do Vantage bez konieczności stosowania skomplikowanych rozwiązań braku integracji. Dzięki płynnemu importowaniu postaci, użytkownicy Anima mogą w pełni wykorzystać z możliwości Vantage. Umożliwia im to wypełnianie swoich projektów realistycznymi animowanymi ludźmi 4D, tworzenie bardziej fascynujących i realistycznych animacji oraz wizualizacji.

Ta integracja jest znaczącym krokiem naprzód zarówno dla użytkowników Anima, jak i Vantage. Oprogramowanie do animacji postaci Anima pozwala użytkownikom włączać realistyczne tłumy ludzi i animowane postacie 4D z ruchomą mimiką oraz ubraniami w dowolnym środowisku 3D. Z drugiej strony zaawansowana technologia śledzenia promieni i śledzenia ścieżki Vantage umożliwia użytkownikom cieszenie się realistycznym oświetleniem, cieniami i odbiciami w czasie rzeczywistym. Ta integracja jest teraz dostępna w Chaos Vantage w wersji 1.8.5 i Anima w wersji 5.0.3. Jeśli chcesz przenieść swoje wizualizacje na wyższy poziom, pamiętaj o aktualizacji oprogramowania i wypróbowaniu nowej integracji!


Przykład wykorzystania Anima 5 i Vantge

Arterra Interactive, wiodąca firma zajmująca się projektowaniem i wizualizacjami, wykorzystała moc AXYZ Anima i Chaos Vantage, aby przenieść swoje projekty na wyższy poziom. Firmie udało się stworzyć oszałamiające, realistyczne wizualizacje, które przekroczyły oczekiwania klientów. W tym przypadku badamy, w jaki sposób Arterra Interactive wykorzystało kombinację Anima 5 i Vantage, aby osiągnąć znakomite wyniki w renderowaniu swoich projektów.


Autor: Anetta Hauzer | PCC Polska