Menu

Przypominamy: 31 lipca – koniec sprzedaży licencji wieczystych Autodesk

Jeśli planujesz utworzenie nowych stanowisk komputerowych z licencjami Autodesk i chciałbyś je mieć 'na wieczność’ zapoznaj się z poniższymi informacjami..Ostatni kwartał na zakup licencji wieczystych
pakietów Autodesk Design & Creation Suites

W związku ze zmianami polityki Autodesk pragnę poinformować, że jeszcze tylko do 31 lipca 2016 roku mają Państwo czas aby kupić dodatkowe wieczyste licencje pakietów Autodesk. Dotychczasowe licencje wieczyste pozostaną ważne, a dzięki aktywnej subskrypcji (Maintenance Plan) możesz na bieżąco korzystać z aktualizacji oprogramowania, pomocy technicznej oraz elastycznych praw licencyjnych. Pamiętaj żeby dodać Maintenance Plan także do nowych licencji wieczystych.

EOS-news

Nie czekaj — oceń swoje potrzeby już dziś
i zamów u nas nowe licencje wieczyste, dopóki są dostępne.

Pakiety, możliwe obecnie do kupienia to:

Skontaktuj się już teraz ze swoim opiekunem handlowym w PCC Polska a jeśli nie masz opiekuna po prostu skorzystaj z jednej z poniższych form kontaktu:


PCC Polska jest Autoryzowanym sprzedawcą VAR Autodesk. Oferujemy konsultacje, szkolenia i wsparcie. Ściśle współpracując z firmą Autodesk, oferujemy najlepsze rozwiązania odpowiednie do Twoich wyzwań projektowych.