Menu

Nowy V-Ray 3.0 już w sprzedaży!Kategoria: Aktualności, Tagi: , ,

Przejdź na wyższy level w renderowaniu. Korzystaj z nowego silnika renderujacego V-Ray 3.0!


Po długim trwających blisko 3 miesiące beta testach i niespokojnym oczekiwaniu V-Ray 3.0 dla 3ds Max ujrzał w końcu światło dzienne! Następca najpopularniejszego silnika renderującego na świecie -wersja V-Ray 3.0 – jest określana przez producenta 3 słowami: Szybciej! Łatwiej! Lepiej!


V-Ray_3


20 nowych i ulepszonych funkcji, lepsze rozwiązania licencjonowania i dużo atrakcyjniejsza cena to cechy nowego V-Ray 3.0 dla 3ds Max różniące go od poprzednika. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z opisem nowej wersji V-Ray oraz do kontaktu z naszą firmą.

Więcej o V-Ray 3.0


UwagaPrzypominamy także, że użytkownicy, którzy zakupili licencję komercyjną V-Ray 2.0 dla 3ds Max od sierpnia 2013 do dnia oficjalnej premiery V-Ray 3.0 dla 3ds Max mają prawo do bezpłatnego upgrade’u do 3.0. W ramach upgrade’u otrzymają  1 licencję V-Ray 3.0 Workstation oraz 2 Render Nody.


Zamów newsletter


Bądź na bieżąco! Zamów nasz biuletyn branżowy – raz w miesiącu prześlemy informacje z branży oraz szczegóły naszych promocji. Bez spamu.  Z możliwością rezygnacji.


[easy_contact_forms fid=13]