Menu

Autodesk Building Design Suite

Branża architektoniczna

Kompleksowe rozwiązanie


Autodesk Building Design Suite 2023 jest kompleksowym zestawem narzędzi pomagającym architektom, inżynierom i planistom w realizowaniu wszystkich zadań – od projektu, wizualizacji i symulacji, po dokumentację oraz budowę.


Pakiet Autodesk Building Design Suite zawiera produkty z rodziny Autodesk Revit 2023, oferujące nowe narzędzia do współpracy i modelowania konstrukcji oraz obsługujące chmury punktów, dzięki czemu możliwe jest podłączenie laserowych urządzeń skanujących bezpośrednio do procesu BIM. Pakiet występuje w trzech wersjach: Standard, Premium, Ultimate


Autodesk Building Design Suite Standard

Umożliwia projektantom budynków, kreślarzom i specjalistom zajmującym się detalowaniem, tworzenie bardziej spójnej dokumentacji projektowej wyższej jakości. Zawiera:


Autodesk Building Design Suite Premium

Zapewnia zoptymalizowany zestaw narzędzi, pozwalający architektom, projektantom instalacji MEP, inżynierom budowlanym i wykonawcom tworzyć i wizualizować projekty w systemie BIM i w ten sposób budować lepsze budynki. Zawiera:


Autodesk Building Design Suite Ultimate

Rozszerza funkcjonalność wersji Premium, umożliwiając zwiększenie kontroli nad rezultatami projektu. Zawiera:

* nowy produkt w pakiecie Building Design Suite 2023


Skontaktuj się z nami

Nowości w Autodesk Building Design Suite 2023


Budowanie lepszych budynków

Pakiet Autodesk Building Design Suite 2023 w wersji Premium i Ultimate zawiera obecnie nową edycję oprogramowania Autodesk Revit, które łączy w pojedynczej, wszechstronnej aplikacji narzędzia do projektowania architektonicznego, inżynierii budowlanej i projektowania instalacji MEP. Program zapewnia dostęp do obszernego zestawu funkcji, usprawniających przepływy zadań i pozwalających efektywniej współpracować na platformie Revit z przedstawicielami innych dyscyplin budowlanych.


Zaawansowane tworzenie harmonogramów

Wersja Premium pakietu Autodesk Building Design Suite 2023 zawiera oprogramowanie Autodesk Navisworks Simulate, które wyposażono w zaawansowane narzędzia do przeprowadzania symulacji oraz rozbudowane funkcje ułatwiające przekazywanie informacji o projekcie.

Kompleksowe możliwości tworzenia harmonogramów, kosztorysów, animacji i wizualizacji pomagają prezentować zamierzenia projektowe i wykonywać symulacje konstrukcji, a tym samym zapewniają lepsze zrozumienie i większą przewidywalność przedsięwzięcia. Nawigacja w czasie rzeczywistym połączona z zestawem narzędzi do rewizji usprawnia współpracę członków zespołu projektowego.


Zaawansowane analizy konstrukcyjne

Wersja Ultimate pakietu Autodesk Building Design Suite 2023 zawiera obecnie oprogramowanie Autodesk® Robot® Structural Analysis Professional, które umożliwia inżynierom przeprowadzanie zaawansowanych analiz dużych i skomplikowanych konstrukcji budowlanych.


Propozycja planu zagospodarowania i zabudowy

Pakiet Autodesk Building Design Suite 2023 Ultimate zapewnia obecnie dostęp do oprogramowania do projektowania koncepcyjnego Autodesk® Infrastructure Modeler, ułatwiającego tworzenie, ocenianie i prezentowanie sugestywnych propozycji projektów infrastruktury, które przyspieszają uzyskanie akceptacji udziałowców przedsięwzięcia i pomagają podejmować pewniejsze decyzje.


Autodesk 360

Autodesk® 360 to platforma przetwarzania w chmurze, która pomaga klientom znacznie usprawnić metody projektowania, tworzenia wizualizacji i przeprowadzania symulacji oraz ułatwia udostępnianie plików. Autodesk 360 zapewnia bezpieczny dostęp do projektów w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca, a szeroki zakres usług w chmurze pozwala korzystać z praktycznie nieskończonej mocy obliczeniowej.

Klienci posiadający Subskrypcję do pakietu Building Design Suite otrzymują ponadto dostęp do dodatkowych usług w chmurze i uzyskują znacznie więcej możliwości, niż gdyby zakupili poszczególne programy osobno.


Skontaktuj się z nami

Autodesk Building Design Suite 2023 – korzyści


Pakiet Autodesk Building Design Suite oferuje zestaw zaawansowanych narzędzi do zarządzania wszystkimi etapami projektu i budowy w wyjątkowo korzystnej cenie. Poniżej przedstawione zostały korzyści wynikające z pracy.Przeznaczone do projektowania i tworzenia dokumentacji oprogramowanie AutoCAD jest jednym z najlepszych na świecie narzędzi CAD 2D i 3D.


Programy AutoCAD Architecture, AutoCAD MEP i AutoCAD Structural Detailing pomagają efektywnie projektować, tworzyć dokumentację i udostępniać rysunki przy użyciu autentycznej, niezawodnej technologii DWG.


Aplikacja Autodesk Showcase ułatwia promowanie i prezentowanie projektów – pozwala przekształcać modele cyfrowe w fotorealistyczne obrazy i wciągające, interaktywne prezentacje.


Autodesk SketchBook Designer jest skutecznym narzędziem do ilustrowania projektu, ułatwiającym komunikację wizualną.


Autodesk Revit łączy w pojedynczej, wszechstronnej aplikacji narzędzia do projektowania architektonicznego, inżynierii budowlanej i projektowania instalacji MEP. Zapewnia dostęp do obszernego zestawu funkcji, usprawniających przepływy zadań i pozwalających efektywniej współpracować na platformie Revit z przedstawicielami innych dyscyplin budowlanych.


Autodesk 3ds Max Design pozwala szybko dokonywać rewizji koncepcji projektowych, dokładniej analizować wpływ światła dziennego, a także tworzyć silnie oddziaływuąące wizualizacje na potrzeby marketingu.


Oprogramowanie do recenzowania projektu Autodesk Navisworks Simulate wyposażone jest w zaawansowane funkcje tworzenia harmonogramów i wizualizacji, które wspomagają proces projektowania w oparciu o inteligentny model 3D.


Autodesk Navisworks Manage pomaga łączyć modele 3D z danymi pochodzącymi z plików w różnych formatach, dzięki czemu można lepiej koordynować pracę specjalistów z różnych branży, rozwiązywać konflikty i wirtualnie planować projekty przed rozpoczęciem budowy lub modernizacji obiektu.


Autodesk Quantity Takeoff pozwala efektywnie obliczyć ilość potrzebnych materiałów na podstawie danych projektowych oraz wysokiej jakości obrazów, co usprawnia przepływ zadań „od projektu do kosztorysu”.


Autodesk Inventor usprawnia współpracę z producentami elementów budowlanych, ułatwiając tym samym zrozumienie i uchwycenie założeń projektu.


Autodesk Infrastructure Modeler umożliwia tworzenie, ocenianie i prezentowanie sugestywnych propozycji projektów infrastruktury, które przyspieszają uzyskanie akceptacji udziałowców przedsięwzięcia i ułatwiają podejmowanie pewniejszych decyzji.


Autodesk Robot Structural Analysis Professional umożliwia inżynierom przeprowadzanie zaawansowanych analiz dużych i skomplikowanych konstrukcji budowlanych.


Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto zamówić subskrypcję?


Rekomendujemy zakup subskrypcji do tego oprogramowania. Poniżej prezentujemy atuty takiego rozwiązania.


Zdobądź najnowszą wersję oprogramowania

Gdy w trakcie obowiązywania subskrypcji wydana zostanie nowa wersja oprogramowania, subskrybent otrzyma ją natychmiast. Uzyska on także dostęp do najnowszych dodatków i usprawnień zwiększających funkcjonalność.


Zyskaj dodatkową licencję, by móc pracować także poza biurem

Dzięki dodatkowej licencji Home Use Benefit będzie możliwa praca w dowolnym miejscu. Dodatkowa instalacja i autoryzacja pozwala na korzystanie z oprogramowania w domu i poza biurem.


Korzystaj z nieograniczonej mocy obliczeniowej

Platforma Autodesk 360 to internetowa „chmura”, która znacząco usprawnia pracę dzięki nieograniczonej mocy obliczeniowej. Umożliwia ona pracę z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.


Zaoszczędź do 70% kosztu ewentualnego uaktualnienia (upgrade)

Zakup subskrypcji może być nawet o 70% tańszy niż późniejszy zakup uaktualnienia (upgrade). Przewidywalne koszty i znajomość terminu odnowienia subskrypcji, sprawiają, że jest ona atrakcyjną formą planowania wydatków związanych z oprogramowaniem Autodesk, pozwalającą na wcześniejsze budżetowanie tych wydatków oraz optymalne rozłożenie inwestycji w czasie.


Nie trać czasu na wdrożenia i instalacje

Po otrzymaniu uaktualnienia (upgrade) subskrybent nadal może używać poprzedniej wersji programu. Nie ma konieczności przerywania prac nad projektem, by wdrożyć lub zainstalować najnowszą wersję.


Dopasuj wersję językową do potrzeb zagranicznych kontrahentów

Zmiana wersji językowej to opcja, która idealnie sprawdza się w przypadku współpracy z klientem zagranicznym. Od teraz wszystkie projekty można przedstawić jako zrealizowane w języku kontrahenta. Zdecydowanie podnosi to poziom konkurencyjności na rynkach międzynarodowych.


Skorzystaj z pomocy i wsparcia profesjonalistów

Subskrybent otrzymuje dostęp do internetowego Centrum Subskrypcyjnego, co zapewnia kompleksową obsługę subskrypcji od jej zarejestrowania, przez instalację po jej odnawianie. W przypadku problemów uzyska pomoc i wsparcie techniczne bezpośrednio od konsultantów firmy Autodesk.


Zdobądź dodatkową wiedzę dzięki szkoleniom e-Learning

Istnieje możliwość samodzielnego uzupełnienia wiedzy z zakresu obsługi i funkcji danego produktu. Szkolenia dostępne są w formie krótkich interaktywnych ćwiczeń i symulacji.


Jak zamówić subskrypcję?

Wystarczy skontaktować się z naszym działem sprzedaży. Konsultanci udzielą wszystkich niezbędnych informacji. Więcej informacji prezentujemy na specjalnej stronie Subskrypcja Autodesk »


Dowiedz się więcej na temat subskrypcji

Autodesk Building Design Suite 2023 – cena


Cena programu zależy od jego wersji, ilości zamówionych sztuk oraz rabatów, jakie jesteśmy w danym momencie zaoferować. Zachęcamy do kontaktu z nami w tej sprawie.


Nasi konsultanci zaproponują optymalną ofertę cenową. Można się z nami skontaktować na kilka róznych sposobów:

 • Rozmowa przez czat (prawy dolny róg strony, w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
 • Telefon: 71 347 10 41 (w tygodniu w godzinach 8:00 – 16:00)
 • Formularz kontaktowy (po prawej stronie)
 • Mail na adres: pccpolska@pccpolska.pl


Dlaczego warto?

W ciągu ponad 10 lat obecności na rynku współpracowaliśmy już z ponad dwoma tysiącami klientów. Jako Autodesk Gold Partner jesteśmy w stanie zaoferować Państwu atrakcyjną i konkurencyjną ofertę.


Skontaktuj się z nami


Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


  Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
  Please prove you are human by selecting the flag.  Promocje

  Autodesk Building Design Suite, 5.0 out of 5 based on 1 rating