Menu

Koniec możliwości upgrade’owania wersji 2008 programów AutodeskKategoria: Aktualności, Tagi: , ,

Możliwość aktualizacji (upgrade) oprogramowania w wersji 2008 wkrótce się skończy. Przejdź do wersji 2014 i używaj najnowszych narzędzi! 


Uwaga użytkowniku starej wersji oprogramowania Autodesk

W związku ze zbliżającą się premierą wersji 2015 oprogramowania Autodesk przypominamy o aktualizacji starych wersji posiadanego oprogramowania Autodesk w szczególności wersji 2008, które tracą możliwość aktualizacji (upgrade) wraz z dniem 31 marca 2014 roku.  Po tym czasie dokonanie aktualizacji wersji 2008 nie będzie już możliwe.

Dodatkowo zalecamy dokupienie do zaktualizowanego oprogramowania usługi Subskrypcji Autodesk®, która od 1 lutego 2015 roku będzie preferowaną metodą zapewniania aktualności posiadanego oprogramowania firmy Autodesk.


Najlepszy czas na aktualizację oprogramowanie jest właśnie teraz

Niezależnie czy jesteś posiadaczem wersji 2008 czy wyższej zachęcamy do skorzystania z obecnie trwających promocji na aktualizację oprogramowania. Jeśli nie widzisz w promocjach swojego programu Autodesk po prostu skontaktuj się z naszą firmą aby uzyskać więcej informacji.

Zaktualizuj stare licencje do grafiki 3D nawet do 30% taniej Do 30 % rabatu na aktualizację licencji mechanicznych 01-male Nawet 30% rabatu na aktualizację starej licencji z rodziny LT SuiteZamów newsletter


Bądź na bieżąco! Zamów nasz biuletyn branżowy – raz w miesiącu prześlemy informacje z branży oraz szczegóły naszych promocji. Bez spamu.  Z możliwością rezygnacji.


[easy_contact_forms fid=13]