Menu

Dzień otwarty: Wszystko w jednym – pakiet grafiki 3D

PCC Polska serdecznie zaprasza do Wrocławia, na dzień otwarty dla branży Media&Entertainment.

W PCC Polska chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasi eksperci pokażą Ci jak korzystać z najnowszych technologii i wersji oprogramowania Autodesk podczas dni otwartych. Spotkaj się z architektami,  grafikami czy projektantami korzystającymi z podobnych rozwiązań. Korzystaj z doświadczeń innych aby zwiększyć swoją efektywność zawodową.


PRZYJDŹ NA DZIEŃ OTWARTY BRANŻY M&E DO PCC POLSKA

  • TERMIN: 28 października 2015, godzina 9:00-15:00
  • MIEJSCE: PCC Polska – Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Autodesk, ul. Kościerzyńska 10, Wrocław


KOGO ZAPRASZAMY:

Dni otwarte skierowane są do wszystkich projektantów związanych z grafiką komputerową oraz osób zajmujących się profesjonalnymi wizualizacjami wykorzystywanymi w przemyśle filmowym i reklamowym. Zapraszamy zarówno osoby dopiero stawiające pierwsze kroki w projektowaniu jaki i profesjonalistów zainteresowanych nowymi rozwiązaniami w projektowaniu 3D.


DLACZEGO WARTO:

  • Udział w dniu otwartym daje m.in. możliwość spotkania się twarzą w twarz z naszymi ekspertami, zyskania cennych wskazówek, porad oraz motywacji do twórczej i efektywnej pracy. Takie spotkanie może być krokiem milowym w rozwoju Twojej firmy!
  • Opowiemy o możliwościach i korzyściach jakie płyną z posiadania pakietu programów do projektowania grafiki 3D – 3ds Max Entertainment Creation Suite.
  • Przede wszystkim: każdy z uczestników sam będzie mógł zasiąć przy stanowisku komputerowym by wypróbować prezentowane programy i poruszanie się między nimi.
  • Dodatkowo nasze dni otwarte to doskonała okazja do poznania rożnych opcji zakupu oprogramowania i negocjacji cen.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Zespół PCC Polska


Przykłady zastosowania programów z pakietu Autodesk Entertainment Creation Suite:3dsmax