Menu

Pakiet Autodesk do postprodukcji – FLAME

Firma Autodesk wspiera twórców filmowych. Za pomocą programów FLAME, FLAME ASSIST, FLARE, oraz LUSTRE, użytkownik jest w stanie stworzyć profesjonalne produkcje filmowe. Ale czy to wszystko?


Autodek Flame – magia postprodukcji filmowej

Firma Autodesk wspiera twórców filmowych. Za pomocą programów FLAME, FLAME ASSIST, FLARE, oraz LUSTRE, użytkownik jest w stanie stworzyć profesjonalne produkcje filmowe. Ale czy to wszystko? Autodesk wdrożył wiele funkcjonalności w pakiet do post produkcji zapewniające pełnoprawne narzędzia do tworzenia profesjonalnych produkcji:

 

FLAME

flame

Dzięki stuprocentowej kompatybilności z produktami Autodesk, użytkownik ma ogromne możliwości,  które daje mu funkcja 3D compositing. Potrzebujesz dodać do swojego filmu trójwymiarowy efekt specjalny albo model 3D? Nic prostszego! Wykreuj swój pomysł w programie Maya lub 3ds Max i wpleć go w film, dzięki pracy na warstwach ustawisz obiekty właśnie tam gdzie tego potrzebujesz!


FLAME ASSIST

flame assist

Dodatek do programu Flame, oparty o rozbudowaną oś czasu pozwala na pełną kontrolę nad swoim projektem.


FLARE

flare

Node-based-compositing, czyli funkcjonalność która daje możliwość budowania całych procesów opartych o schematy blokowe.  Możemy je tworzyć z dziecinną łatwością, dzięki przejrzystemu i intuicyjnemu interfejsowi, który zintegrowany jest z osią czasu i daje możliwość kombinacji między elementami 2D a 3D.


LUSTRE

lustre

Kontrola nad barwami, wysyceniem, gradacją i wiele więcej,  to wszystko w czasie rzeczywistym, dzięki czemu użytkownik może uzyskać jeszcze lepsze efekty swojej pracy.

 

Źródło: PCC Polska