Menu

Zainspirowane przez AutoCAD

Inspiracje, porównania wersji programu AutoCAD, opisy nowości i informacje o subskrypcji — wszystko w jednym miejscu! Zainspiruj się!


AutoCAD – najbardziej rozpoznawalnie oprogramowanie CAD

Czy wiesz, że AutoCAD na już ponad 30 lat? Przez ponad ćwierć wieku zespół Autodesk pracował nad wprowadzaniem przełomowych udoskonaleń w tym użytkowanym przez miliony oprogramowaniu.  Dzięki ich poświęceniu AutoCAD jest dziś wiodącym rozwiązaniem w dziedzinie oprogramowania do projektowania w 2D i 3D. Zobacz jaki dziś jest Twój AutoCAD:

 Sprawdź jakie masz możliwości

ll bez-nazwy-1ll1 ll3

Porady i wskazówki od Lynn Allen

Dowiedź się więcej o obsłudze programów AutoCAD i AutoCAD LT, dzięki zestawieniu najciekawszych porad i wskazówek zebranych przez lata.

Pobierz ebook >> 

Zyskaj nową wiedzę

Weź udział w naszych szkoleniach z oprogramowania AutoCAD – mamy aż trzy poziomy zaawansowania! Oferujemy też szkolenia dedykowane.

Sprawdź harmonogram >>

Kupuj on-line w PLN i Euro

Aktualne ceny i promocje na oprogramowanie AutoCAD w naszym sklepie on-line. Znajdziesz tam też odpowiedni sprzęt dla swojego nowego AutoCADa.

Sprawdź ceny >> 


Które oprogramowanie CAD wybrać?

Co będzie lepsze dla moich projektów 2D? AutoCAD czy AutoCAD LT? Jak mam przekonać szefa, aby zainwestował w AutoCAD? Ty masz pytania, my mamy narzędzia i informacje, dzięki którym uzyskasz odpowiedzi. Zobacz porównanie najpopularniejszych produktów CAD i dowiedź się na co warto zwrócić uwagę przy wyborze programu.

Wypełnij poniższy formularz aby otrzymać dostęp do broszury.

[easy_contact_forms fid=34] broszuracad

 

 

Źródło/Autor: Autodesk/PCC Polska