Menu

Jaki sprzęt zapewni komfortową pracę z AutoCAD?Kategoria: Aktualności, Tagi:

Jak wiadomo sprzęt komputerowy może być różnej jakości oraz różnej wydajności. To, na czym pracujemy, ma również bardzo duży wpływ na tworzony projekt.

Wyobraźmy sobie nagminne zawieszanie się aplikacji, skoki obrazu spowodowane brakiem wydajności czy awarię, która całkowicie zatrzyma nasz proces projektowania nawet na kilka dni. Jaki więc wybrać sprzęt, aby był niezawodny i pozwolił na ciągłą pracę? Jaki sprzęt wybrać, aby pracować szybko i nie tracić czasu przez wolne działanie naszego komputera?

Firma HP, wychodząc naprzeciw wymogą stawianym przez aplikacje CAD, opracowała serię stacji roboczych, które swoją jakością i efektywnością pracy wspomogą każdego projektanta podczas projektowania.

Stacja robocza Z220

Stworzona przez firmę HP stacja robocza Z220, doposażona w kartę graficzną NVIDIA Quadro 2000, jest idealnym rozwiązaniem dla projektantów pracujących w AutoCAD 2013 oraz tych, którzy przy tworzeniu projektów potrzebują więcej możliwości i używają AutoCAD Desing Suite 2013 Standard.

Stacja HP Z220 wyposażona jest w:

  • Procesor czterordzeniowy Intel Xeon E3-1225
  • Dysk 24GB FLASH SRT + 1TB
  • Pamięć RAM 4GB
  • Kartę graficzną NWIDIA Quadro 2000

To idealne rozwiązanie dla projektów powstających na bazie AutoCAD 2013 oraz wizualizacji, których stworzenie daje nam możliwość aplikacja Autodesk Showcase, zawarta w pakiecie AutoCAD Desing Suite 2013 Standard.


Stacja robocza Z420

Dla projektantów pracujących w AutoCAD 2013, ale chcących wzbogacić swoje projekty o możliwości oferowane przez aplikacje zawarte w pakietach AutoCAD Design Suite Premium i Ultimate, dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z propozycji firmy HP, którą jest stacja robocza HP Z420.

Stacja ta wyposażona jest w:

  • Procesor czterordzeniowy Intel Xeon E5-1620
  • Dysk 1TB
  • Pamięć RAM 8GB
  • Kartę graficzną NVIDIA Quadro 2000/4000

To idealne rozwiązanie dla projektantów, którzy swoje projekty będą chcieli wzbogacić o foto realistyczne wizualizacje. Pełną ofertę stacji roboczych HP oraz urządzeń peryferyjnych znajdziesz na naszej stronie internetowej.


Skontaktuj się z nami

Zamów newsletter


Bądź na bieżąco! Zamów nasz biuletyn branżowy – dwa razy w miesiącu prześlemy informacje z branży oraz szczegóły naszych promocji. Bez spamu. Z możliwością rezygnacji.