Menu

Autodesk Inventor – dedykowany sprzęt


Wybór sprzętu komputerowego do programu Autodesk Inventor uzależniony jest od stopnia skomplikowania tworzonych projektów. W zależności od złożoności, wielkości tworzonego projektu  będziemy potrzebować odpowiedniego sprzętu komputerowego.


Stacja robocza HP Z2

Stacja HP Z2 Workstation polecana jest do pracy z małymi złożeniami, złożeniami średniej wielkości złożeniami, dużymi złożeniami gdzie elementy składowe mają nieskomplikowane kształty.

Proponowane stacje robocze HP Z2


Stacja robocza HP Z4

Stacja HP Z4 Workstation polecana jest do pracy z dużymi i bardzo dużymi projektami. Doskonale sprawdzi się podczas obliczeń, symulacji i wizualizacji.

Proponowane stacje robocze HP Z4


Stacja robocza HP Z6/Z8

Stacja HP Z6/Z8 Workstation polecana jest do pracy z największymi projektami, tam gdzie wymagana jest największa wydajność przetwarzania danych. Doskonale sprawdzi się podczas obliczeń, symulacji i wizualizacji wykorzystując możliwość pracy na 2 procesorach z wykorzystaniem 2 zaawansowanych kart graficznych.

Proponowane stacje robocze HP Z6
Proponowane stacje robocze HP Z8


Zapytanie ofertowe

Jesteśmy partnerem HP, skontaktuj się z nami, nasi inżynierowie przygotują optymalną konfigurację stacji do Twoich potrzeb.


    Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
    Please prove you are human by selecting the plane.


    Promocje

    Autodesk Inventor - dedykowany sprzęt, 5.0 out of 5 based on 1 rating