Menu

Łatwe przejście z 2D do 3D – czy jesteś już gotowy?

Używasz odpowiedniego narzędzia do właściwej pracy? Często AutoCAD może być najbardziej wydajnym narzędziem do wykonania pracy, ale może jest jeszcze miejsce
 


Łatwe przejście z 2D do 3D

Rysunek, który musisz dzisiaj zaktualizować, mógł być plikiem DWG utworzonym 10 lub 20 lat temu, a może to ty go stworzyłeś, zanim twoja firma w ogóle rozważała użycie modelowania 3D do projektowania wyrobów. Wielu konstruktorów rozumie, że niektóre projekty nie są warte inwestycji, aby całkowicie przenieść je do modelu 3D, szkoda na to czasu i pieniędzy.

Doświadczenie jakie posiadają konstruktorzy „starszej daty” przeciwstawiane umiejętnością młodych osób sprawnie posługującym się modelami 3D nie musi sprowadzać się do sporów „co jest lepsze 2D czy 3D”. Dzięki inteligentnym i skojarzonym danym DWG, współdzielonym bibliotekom, zaawansowanej symulacji, zintegrowanym narzędziom CAM i narzędziom do projektowania layoutów, będziesz używał właściwego narzędzia do właściwego zadania. Możesz zapewnić twojemu zespołowi projektowemu wszystkie narzędzia potrzebne do wykonania zadania, wszystkie są zawarte w kolekcji Product Design & Manufacturing Collection firmy Autodesk.
Możesz dalej spokojnie pracować, tworzyć nowe projekty wiedząc, że Autodesk będzie nadal Twoim zaufanym partnerem dzięki narzędziom do projektowania 2D i 3D.

Źródło: Autodesk | PCC Polska