Menu

Konkurs AutoCAD na Politechnice WrocławskiejKategoria: Aktualności, Tagi: , ,

W piątek 25 kwietnia w ramach BEST Information Technology Festival (BIT) odbył się studencki konkurs z patronatem PCC Polska.


BIT organizowany jest na Politechnice Wrocławskiej od 2009 roku.  Dwudniowa forma wydarzenia oraz program bogaty w szkolenia, warsztaty i konkursy co roku przyciąga rzesze studentów. W tym roku PCC Polska – Autoryzowany Partner Autodesk – ufundowała nagrody dla uczestników konkursu graficznego Autodesk AutoCAD.

Konkurs rozpoczęto koło 15:15 przywitaniem uczestników przez reprezentującego PCC Polska p. Tomasza Jarmuszczaka. Uczestnicy w zależności od kierunku mieli za zadanie wykazać się znajomością obsługi oprogramowania AutoCAD i w jak najkrótszym czasie przerysować model z kartki do programu. Zadanie przygotowano w dwóch wariantach – jedno z myślą o studentach z kierunków związanych z mechaniką, a drugie dedykowane przyszłym architektom i budowlańcom.


konkursACAD

Konkurs przebiegł sprawnie i bezproblemowo mimo, że na twarzach uczestników przez przeszło 2 godziny można było zobaczyć duże skupienie. Nad przebiegiem konkursu i weryfikacją prac czuwało Jury w składzie:

  • dr inż. Wiktor Słomski, pracownik Wydziału Mechanicznego
  • mgr inż. Andrzej Korynek, pracownik Wydziału Architektury.
  • inż. Marta Faraniec, studentka piątego roku architektury oraz przedstawiciel BEST Wrocław

Po dłuższych obradach wspólnymi siłami udało się wyłonić i nagrodzić zwycięską trójkę:

I miejsce – Magdalena Tomzik

II miejsce –  Dariusz Kobylarz

III miejsce – Elżbieta Komendacka

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy licznych sukcesów na studiach oraz w przyszłej pracy.

Zapraszamy do galerii zdjęć z konkursu >>

Źródło/Autor: Politechnika Wrocławska/BIT, PCC Polska


Zamów newsletter


Bądź na bieżąco! Zamów nasz biuletyn branżowy – raz w miesiącu prześlemy informacje z branży oraz szczegóły naszych promocji. Bez spamu.  Z możliwością rezygnacji.


[easy_contact_forms fid=13]