Menu

AutoCAD LT 2024

Branża architektoniczna


AutoCAD LT 2024 już dostępny!

Zobacz jakie udogodnienia wprowadzono w nowej wersji programu AutoCAD LT 2024.


AutoCAD LT 2024 to najnowsza wersja popularnego programu do projektowania wektorowego. W ramach tej wersji wprowadzone zostały nowe funkcjonalności, które znacznie ułatwiają pracę z tym narzędziem. Nowości w AutoCAD LT 2024 to między innymi poprawki dotyczące pracy ze standardami branżowymi, dzięki czemu program ten będzie jeszcze lepiej spełniać potrzeby użytkowników pracujących przy projektach konstrukcyjnych i architektonicznych.

Najlepsze w swojej klasie narzędzie do szkicowania, projektowania i tworzenia dokumentacji 2D. AutoCAD LT umożliwia tworzenie plików DWG, DXF i PDF przy użyciu ulepszonych funkcji skoncentrowanych na procesie projektowania 2D, z elastycznością pozwalającą pracować tak, jak chcesz — przy jednoczesnej szybkiej i bezpiecznej współpracy z innymi użytkownikami.

Dzięki wbudowanym funkcjom automatyzacji, takim jak liczenie i nowe rozmieszczanie inteligentnych bloków, program AutoCAD LT nadal zapewnia niezawodne innowacje zaprojektowane z myślą o szybszej pracy. A teraz możesz korzystać z własnych automatyzacji dzięki wprowadzeniu AutoLISP.

Subskrybuj, aby korzystać z najnowszych funkcji i ulepszeń wydajności, niezależnie od tego, czy korzystasz z komputera PC, Mac, urządzenia mobilnego, czy w Internecie. I rozpocznij projektowanie, aby sprostać wyzwaniom dnia dzisiejszego i jutra, korzystając z programu AutoCAD LT.


Aktualizacja 2024.1.2 AutoCAD LT:

Najnowsza aktualizacja 2024.1.2 zawiera poprawki związane z zabezpieczeniami,  poprawą wydajności, funkcjonalnością bloków i ustawień druku. Jeśli posiadasz subskrypcję na program AutoCAD lub AutoCAD LT 2024, zobaczysz aktualizacje automatycznie w Aplikacji Autodesk Access, gdy tylko będą dostępne. Wystarczy zaakceptować aktualizację, a nowe funkcje zostaną od razu zainstalowane.

Najważniejsze zmiany aktualizacji 2024.1.2:

 1. Autodesk Trust Center

To istotna poprawka, która zabezpiecza przed takimi zagrożeniami jak: przepełnienie bufora, zwalnianie pracy programu, dostęp do bazy danych użytkownika, zdalne sterowanie złośliwym kodem, a nawet uszkodzenie pamięci.

 1. Problemy zgłaszane przez użytkowników

Dzięki szczegółowym informacjom przesłanym przez użytkowników korzystających z narzędzia do zgłaszania błędów po stronie klienta zidentyfikowano i rozwiązano kilka problemów, w tym m.in.:

 • Naprawiono awarie podczas modyfikowania właściwości PC3 plotera po wielokrotnym ustawieniu niektórych właściwości niestandardowych;
 • Rozwiązano problem z funkcją KRESKUJ na rysunku z obiektem superkreskowania;
 • Bloki – poprawne wyświetlanie wartości z właściwościami niestandardowymi;
 • Wydruk – pliki PC3 podczas ponownego użycia zgodnie z oczekiwaniami generują takie samy rozmiary stron;
 • Poprawa sterowników XPS PCL3 i sterowników do drukarek FUJIFILM Apeos;
 • Pliki DWF – nie-anglojęzyczne teksty wyświetlają się prawidłowo;
 • Wydajność – skrócono czas otwierania rysunku głównego zawierającego odnośnik zewnętrzny;
 • Import wielu układów i szablonów – kolejność kart układu jest teraz poprawna.


Przyspieszenie wydajności w funkcjach Zlicz i Paleta bloków

– Zliczanie bloków działa do 70% szybciej
– Ponowne wykorzystywanie bloku wstawia się do 47% szybciej

AutoCAD 2024 przyspieszenie wydajności AutoCAD do 70%


Przyspieszenie wstawiania bloków dzięki uczeniu maszynowemu

Inteligentne umieszczanie bloków (Smart Blocks: Placement) pozwala automatycznie umieścić bloki na rysunku w zależności od tego, gdzie wstawiłeś te same do tej pory w pliku DWG, zmniejszając liczbę kliknięć i oszczędzając czas w tym procesie.

AutoCAD 2024 Smart Blocks


AutoLISP obsługiwany przez AutoCAD LT 2024!

Użyj języka AutoLISP, aby usprawnić procesy robocze i standardy CAD poprzez automatyzację. Wykorzystaj tysiące wcześniej napisanych programów, stworzone do użytku w oparciu o AutoCAD.

AutoCAD LT 2024 obsługuje pliki źródłowe AutoLISP (LSP), skompilowane pliki LSP, szybko ładowane pliki AutoLISP (FAS) i pliki Visual LISP (VLX).


Stacja do AutoCAD


Obejrzyj film o nowościach wersji 2022:

Zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci przygotują optymalną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.


  Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO i z naszą Polityką prywatności.
  Please prove you are human by selecting the flag.


  Promocje